Wardęga o nowej przeciwniczce Laluny

Wardęga o nowej przeciwniczce Laluny "Za ch*ja nie zgadniecie, kim ona jest"

Źródło zdjęć: © Kolaż: Vibez, YouTube
Oliwier NytkoOliwier Nytko,06.05.2022 13:00

Wardęga zdradził odrobinę informacji o nowej przeciwniczce Laluny. Po wycofaniu się Sheeyi z walki z powodu kontuzji zapowiada się mniej interesujący pojedynek. Sylwek twierdzi, że nikt nie będzie kojarzył nowej osoby.

Fame MMA 14 nadchodzi! Już w następną sobotę na Tauron Arenie zawalczą jedni z największych twórców: Gimper, Tromba, Fagata, Kociołek, Wiewiór, Nitro, Xayoo… lista jest długa. Zapowiada się niezłe widowisko - chociaż spora grupa osób wyczekiwała na inny pojedynek.

Początkowo w 14. odsłonie Fame miała zawalczyć dziewczyna Gimpera - Sheeya - oraz Katarzyna "Laluna" Aleksander znana z "Królowych Życia". Sheeya niestety doznała poważnej kontuzji, która uniemożliwia jej walkę.

Fame MMA 14: przeciwniczka Laluny to…?

Obecnie nic nie wiemy o nowej przeciwniczce Laluny. Pogłoski mówiły o Ani IFBB Pro, która zgłosiła się do walki na face2face dziewczyn. Jak podaje druid internetu, Sylwester Wardęga, Ania nie zawalczy na Fame. Będzie to… ktoś mniej znany.

Na face2face Xayoo i Nitra Boxdel potwierdził, że Fame znalazło przeciwniczkę Lalunie. Ma być to debiutantka, która "trenuje". Tylko tyle się dowiedzieliśmy - a Sylwester dorzucił swoje trzy grosze:

Ja tam się nie będę wypowiadał na temat nowej zawodniczki, bo też jeszcze nie sprawdzałem za bardzo tej dziewczyny, ale… nie wiem.

Na pewno to będzie temat poruszany przeze mnie na konferencji, bo Laluna odrzucała dużo propozycji - nie wiadomo dlaczego. A wzięła dziewczynę, która może gdzieś tam chodziła na te treningi, ale tak jak badałem trochę informacje, tak Laluna trenuje już długo.

No mam nadzieję, że ta walka nie będzie taka zero-jedynkowa, jak mi się wydaje, że może być. [Mam nadzieję] że chłopaki sprawdzili odpowiednio, że dziewczyny będą zbliżone poziomem, ale z tego, co ja sprawdzałem, to uważam że walka będzie dosyć jednostronna.

Laluna dobrze ciśnie. Dużo osób mówiło, że ona by dała na spokojnie radę Sheeyi, a teraz nagle [pojawia się] jakaś dziewczyna, która gdzieś tam sobie niby chodziła [na treningi], ale wiecie, tak chyba rekreacyjnie bardziej. No nie wiem.

Ponadto Wardęga na live zdementował plotki, że chodzi o Deynn, która ma zawalczyć w "którejś federacji".

Wardęga podsumował całą sytuację krótko:

Za ch*ja nie zgadniecie, kim jest nowa przeciwniczka Laluny.

PRZECIWNICZKA ZASTĘPCZA DLA LALUNY - KOMENTARZ WARDĘGI | LIVE 05.05.2022

Kiedy poznamy przeciwniczkę Laluny?

Federacja Fame ogłosiła, że na kolejnej konferencji zostanie ujawniona osoba, która ma się zmierzyć z Laluną - w poniedziałek 9 maja o godzinie 20:00. Jeżeli macie ochotę, to dostępne są bilety na tę konferencję, która odbędzie się w Tauron Arenie w Krakowie.

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 1
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 2