Speluna MMA: Dzień Sądu

Speluna MMA to nowa patofederacja. Jej gwiazdą jest "Major" Suchodolski

Źródło zdjęć: © YouTube
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,26.05.2022 16:30

Na polskiej scenie freak fightów pojawiła się nowa organizacja. Gwiazdą Speluna MMA jest Wojciech "Major" Suchodolski - uczestnik libacji alkoholowych u Krzysztofa Kononowicza. 25 maja odbyła się pierwsza konferencja nowej patofederacji.

Federacje freak fightowe prześcigają się, która wpadnie na bardziej kontrowersyjny i skandaliczny pomysł na walkę. Po Antonim Królikowskim i jego pomyśle na pojedynek sobowtórów Władimira Putina i Wołodymira Zełeńskiego oraz po federacji walk dla dzieci przyszedł czas na Speluna MMA. Jak łatwo się domyślić - chodzi o żerowanie na problemach osób w kryzysie alkoholowym.

25 maja odbyła się pierwsza konferencja Speluna MMA. Wydarzenie miało amatorski charakter. Na pierwszym planie znajdowały się stoły przykryte szarym obrusem. Na blacie leżały chipsy, w plastikowych pojemnikach była mieszanka przekąsek. Zawodnicy siedzieli na białych krzesłach ogrodowych. Za ich plecami ustawiony był greenscreen z logiem organizacji.

trwa ładowanie posta...

Kto wystąpi na Speluna MMA?

Prezesem organizacji jest mężczyzna przedstawiający się jako Arkadiusz. Na inauguracyjnej gali wystąpią Krzysztof "Krzywonos" Połuch, Robert "Młody" Połuch, Adam "Wiewióra" Rakowski oraz Wojciech "Major" Suchodolski. Lista zawodników nie jest zamknięta. Podczas konferencji dowiedzieliśmy się, że na gali wystąpi większa liczba osób, ale ich nazwiska są na razie tajemnicą.

Uczestnicy Speluna MMA zawalczą o dwa pasy. Jeden, Pas WW, otrzyma osoba, która wygra turniej. Z kolei Pas Czempiona wygra osoba, "która zostanie czempionem" - powiedział Arkadiusz na konferencji. W trakcie dwugodzinnej konferencji zawodnicy upijali się i odczytywali donejty od widzów.

Speluna MMA - o co w tym chodzi?

Trudno nie odnieść wrażenia, że "atrakcyjność" Speluna MMA ma polegać na żerowaniu na osobach z problemem alkoholowym. Zawodnikiem patofederacji jest Wojciech "Major" Suchodolski - osobowość internetowa, która współtworzy patologiczne reality-show w domu Krzysztofa Kononowicza w Białymstoku.

Uczestnicy Speluna MMA występują na kanale Speluna TV. Jest to wybitnie kontrowersyjny projekt, który nabija wyświetlenia na filmowaniu osób w kryzysie bezdomności i z problemami alkoholowymi.

Makarena w pampersach #wojtekzbombasu #mleczny czlowiek #bezdomni

Pierwszy turniej i walka wieczoru odbędzie się na zasadach bokserskich. Zawodnicy wyjdą do pojedynku w dziesięciouncjowych rękawicach. Nagrody nie będą mniejsze niż "dobra wypłata w Polsce". Za zdobyte pieniądze zawodników będzie podobno stać na "siedmiodniowe wakacje all-incluive w Egipcie".

Pierwsza gala Speluna MMA: Dzień Sądu odbędzie się 1 czerwca. Według zapewnień organizatorów transmisja z gali odbędzie się za darmo. Dzień przed pierwszą galą Speluna MMA odbędzie się ważenie zawodników i trening medialny.

Konferencja Speluna MMA 1 ,dzień sądu,"

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 10
  • emoji ogień - liczba głosów: 2
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 2
  • emoji smutek - liczba głosów: 1
  • emoji złość - liczba głosów: 3
  • emoji kupka - liczba głosów: 22