Fade Zone. Kuba Nowaczkiewicz, influencer z High League, otworzył barbershop
Kuba Nowaczkiewicz, influencer znany z walk na High League, otworzył swój barbershop: Fade Zone! Jak wygląda? Kto pojawił się na otwarciu?
Mamy sporo produktów influencerów, np. Lody Ekipy, płatki Team X czy pizzę od Kizo. Niedawno usłyszeliśmy o wejściu Blowka w przemysł gastronomiczny z jego Blow Burgers. Chodzi o sieć tzw. wirtualnych restauracji. Nie byliśmy zaskoczeni, gdy popularny twórca Stuu był jednym ze współzałożycieli Agencji Spotlight. W sumie ten sam twórca po odejściu z sieci zdecydował się na rozwój swojej firmy związanej z kryptowalutami.
Podobne
- Mandzio będzie walczył w Fame MMA/High League?
- High League 4: Ferrari bije Sadowskiego. Masza nową zawodniczką
- High League: Lexy Chaplin kontra Maja Staśko? Lexy chciałaby walczyć, ale nie na słowa
- Do Żabki wejdą Majkelki od Mini Majka, czyli prażynki byłego członka Ekipy
- HIGH League Grand Prix. Poznaliśmy pierwszych wojowników
Biznesy infuencerów
Radosław Kotarski, znany z m.in. "Polimatów", ma swoje wydawnictwo "Altenberg". A Abstrachuje i Boxdel mieli swoje kluby muzyczne. Z kolei włodarz Fame MMA sprzedał udziały w "Afterku".
Oczywiście firma Ekipa od Friza (i jego Ekipy, już eks-Ekipy) to najlepszy przykład świetnego i stabilnego rozwoju. Ba! Nawet Mini Majk, który odszedł z tej grupy, ma odtworzyć swoją budkę z hot-dogami.
Kuba Nowaczkiewicz otwiera swojego barbera!
Jakub Nowaczkiewicz, przyjaciel Tromby (tak, to ten od fatalnej "kłótni w Żabce"), prowadził niezłą karierę w walkach freaków. Na trzy pojedynki na High League (1,2 i 4), Kuba wygrał we wszystkich. Pokonał Przemysława Kolarczyka "Kolara", Huberta Węzka "Dredziastego" oraz Cezarego Nykla. Niezły wynik, prawda?
Czy teraz przeniesie swoją zwycięską passę do innego biznesu? Zobaczymy. Bo oto Kuba Nowaczkiewicz wraz z Bartkiem Delawskim otworzyli barbershopa "Fade Zone". Na otwarciu pojawił się m.in. NitroZyniak, Takefun czy Dawid Malczyński.
Pierwszy punkt znajduje się we Wrocławiu. Adres nie byle jaki, bo na samej Wyspie Słodowej 9, Lokal 13U.
Wystarczy trochę pogrzebać i łatwo znajdziemy ofertę pracy w Fade Zone:
"Nowo otwarty lokal prężnie rozwijającej się firmy, której współwłaścicielem jest zawodnik High League Jakub Nowaczkiewicz, z usługami fryzjerskimi dla mężczyzn poszukuje na stanowisko "barber" nowego pracownika do swojej drużyny" - czytamy w opisie na pracuj.pl.
Nawet podane zarobki nie wyglądają tak źle: widełki to od 4,5 do 10 tys. złotych brutto za miesiąc.
Jeżeli będziecie chcieli odwiedzić barbera we Wrocławiu, to może u zawodnika High League?
Popularne
- Wersow wypuściła "Dorosłe serce". Śpiewa, że otrzymała chłód
- Rosyjski youtuber przesadził z prankami. Policja nie miała litości
- PiriPiri zrobiło pierwsze w Polsce lody z kebabem. To nie jest żart
- Pierwszy na świecie wyścig plemników. Będą zakłady, kamery, a nawet komentator
- Bombardiro Crocodilo i inne brainroty AI. Ten trend wyżre ci mózg
- "Best feeling, pozdro z fanem". O co chodzi w tym trendzie?
- Sylwester Wardęga przegrał z Marcinem Dubielem. Musi zapłacić 350 tys. zł?
- Gimpson (Gimper) ogłosił swój ostatni koncert. Klub wyprzedał W GODZINĘ
- Polska górą. Nowy slang podbija internet. "Just turned 19 in Poland". O co chodzi?