High League 4: Ferrari, Sadek i nokaut. Świetna konferencja...

High League 4: Ferrari bije Sadowskiego. Masza nową zawodniczką

Źródło zdjęć: © Kolaż: Vibez, YouTube
Oliwier NytkoOliwier Nytko,15.09.2022 13:00

High League 4 standardowo. Amadeusz Ferrari bez ostrzeżenia zaatakował Sadowskiego, który miał obrażać jego rodzinę. Ach, ten cudowny poziom patogal.

Chodzi o sytuację, która wydarzyła się przed ścianką dziennikarską na drugiej konferencji High League 4? Ferrari zaatakował z zaskoczenia (?) Patryka Sadowskiego, pseudonim Sadek", który udzielał wywiadu "Najlepszej Polskiej Dziennikarce", czyli Monice Laskowskiej:

trwa ładowanie posta...

High League 4: Ferrari "znokautował" Sadka

Co ciekawe, Ferrari na ostatnim programie "Rundki" mówił, iż "nie bije ludzi z zaskoczenia". 

- Nie bije ludzi z zaskoczenia. Ja nawet jakbym chciał w kogoś wjechać, to bym mu kazał szybko podnieść ręce do góry, żeby było sprawiedliwie - przekonywał Ferrari na dwa dni przed konferencją High League 4.

50:18 min w "Rundkach"

HIGH League 4 Rundki: Amadeusz "Ferrari" Roślik vs. Paweł "Scarface" Bomba

High League 4. "Bardzo frajerskie jest bicie z partyzanta, ale…"

Ferrari odniósł się do tej sprawy co najmniej dwukrotnie: od razu na konferencji High League 4 oraz podczas wywiadu z "Najlepszą Polską Dziennikarką". Zapytany o to na konferencji, odpowiedział wprost:

- Tak to już jest, jak jest się kozakiem za klawiaturą, a później się spotka twarzą w twarz. Obrażał mnie od najgorszych, obrażał moją rodzinę. Ogólnie uważam, że bardzo frajerskie jest bicie z partyzanta, ale jak obrażał moją rodzinę, mnie to jak go zobaczyłem, to mi się ciśnienie podniosło: widzę chłopa, co mi ubliżał w internecie, na żywo - bomba na banię, kończymy balet - odpowiedział Amadeusz Ferrari.

Amadeusz Ferrari nokautuje Sadka podczas wywiadzie / HIGH League 4

A u "Najlepszej Polskiej Dziennikarki" podtrzymywał to, co powiedział wcześniej. Chociaż też twierdził, że "to nie miało być mocno", bo nie chciał nic sobie zrobić z ręką. Ale spokojnie, bo według Amadeusza:

- To miało być ostrzeżenie za to, że przegiął. On też wie, że przegiął. Dla mnie jesteśmy teraz kwita, neutralny grunt - przekonywał Ferrari.

🔥 DLA CZEGO FERRARI ZNOKAUTOWAŁ SADKA ? 🤔

I to jest ten świetny poziom High League, prawda? Nie, wcale to nie przypomina patofederacji Prime MMA, gdzie Kamerzysta prawie trafił szklanką w dziecko. WCALE.

To z milszych wiadomości:

Masza zakontraktowana na High League

Odrobinę mniej patologicznie: Masza Graczykowska została zakontraktowana w federacji High League:

trwa ładowanie posta...

Tak, to ta Masza od ujawnienia głosówek Fagaty. Fagata, kontrowersyjna inluencerka, już zdążyła zakomunikować na Stories, że to nie ona będzie walczyła z Maszą.

High League: Masza vs Fagata? Nope
High League: Masza vs Fagata? Nope (Instagram)
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0