High League 4. Czarek Nykiel vs Kuba Nowaczkiewicz

"Rundki" High League. Czarek Nykiel zaorał sam siebie. Co z romansem Nowaczkiewicza z Fagatą?

Źródło zdjęć: © Vibez.pl / YouTube
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,31.08.2022 15:00

Zamiast budowania wizerunku bad boya, wyszła kompromitacja. Czarek Nykiel zaliczył katastrofalny występ w "Rundkach" High League 4. Internauci nie zostawili suchej nitki na byłym członku Teamu X.

Czarek Nykiel to były członek Teamu X, który stara się zerwać z łatką twórcy family friendly. Influencer dał temu wyraz we vlogu na kanale High League. Federacja udokumentowała dzień z życia zawodnika, który przygotowuje się walki z Kubą Nowaczkiewiczem. Czaro w filmie nie pokazał szerokiego wachlarza umiejętności, ale zademonstrował, że ekspercko rzuca wulgaryzmami w co drugim zdaniu.

Czarek Nykiel przed High League

Czaro wywołał vlogiem megadramę. Influencer oskarżył Nowaczkiewicza, że ten przyjmuje sterydy. Ponadto rywal Czarka miał mieć romans z influencerką Agatą Fąk, znaną jako Fagata.

- Oszukiwał też swoją dziewczynę. Zdradzał ją. Był z Fagatą. Nie jest godną zaufania osobą, więc jest po prostu zj*bem - powiedział Czaro o Nowaczkiewiczu. Niedługo potem influencer pożałował wypowiedzianych słów.

HIGH League 4 DZIEŃ Z: Cezary "Czaro" Nykiel

"Rundki" przed przed High League 4. Nykiel kontra Nowaczkiewicz

Skonfliktowani influencerzy mieli okazję, aby wyjaśnić nieporozumienia twarzą w twarz.  Nykiel i Nowaczkiewicz spotkali się w studiu podczas "Rundek". Rozmowę moderował Arkadiusz Pawłowski, znany jako Pan Pawłowski. Internauci spodziewali się, że Czaro ujawni dowody, którymi poprze sensacyjne doniesienia o Nowaczkiewiczu.

Czaro nie potrafił uzasadnić zarzutu, że jego rywal przyjmuje sterydy. Co więcej, nie potrafił wyjaśnić, czym są sterydy. - Na pewno pomagają w czymś - powiedział Czaro. Influencer uznał, że Nowaczkiewicz brał sterydy, bo za bardzo przytył. - Miałem mieć prawo taką opinię - stwierdził były członek Team X.

Czaro wezwał rywala, aby ten przetestował się na obecność sterydów. Ten odparł, że zrobi to, ale jeśli wynik wyjdzie dla niego korzystny, Czaro ma wpłacić 20 tys. złotych na cele charytatywne. Influencer nie zgodził się na taki zakład.

Ja mam takie nastawienie do takich ludzi, bo to jest tak jak przytoczę to z Counter Strike'a, jak grasz na typa, który jest na wall hacku albo aimie, to się wku*wiasz, tak? No i to jest podobna sytuacja, ja sam nic nie biorę.

- Czarek Nykiel

High League 4 Rundki: Kuba Nowaczkiewicz vs. Cezary "Czaro" Nykiel

W pewnym momencie rozmowa Czarka i Kuby przypominała kłótnię dzieci w przedszkolu.

- Nie bierzesz, to nie bierzesz no. Niech ci będzie - powiedział Nykiel.

- To teraz ładnie powinieneś przeprosić - zaapelował Nowaczkiewicz.

- Nie będę cię przepraszał.

- No widzisz, bo nie masz honoru.

- Sam nie masz honoru.

Nowaczkiewicz udzielił oponentowi lekcji kultury. Zawodnik High League był zbulwersowany, że Czaro zwrócił się do niego per "ch*ju je*any".

- Co to jest za sformułowanie? Kto takich słów w ogóle używa? (...) Kolegów tak sobie możesz nazywać, a nie gościa, który jest od ciebie starszy - powiedział.

trwa ładowanie posta...

Czarek nie wie, czy jego rywal zdradził dziewczynę z Fagatą

Czarek we vlogu High League oznajmił, że Nowaczkiewicz zdradzał swoją dziewczynę z Fagatą. Podczas "Rundek" nie był już pewny, czy romans miał miejsce. Czaro powiedział, że słyszał takie plotki i on sam był kiedyś zdradzony. W pewnym momencie influencer sam przyznał, iż posądzanie rywala o zdradę było słabym zachowaniem.

Czarek wypadł fatalnie podczas "Rundek". Wypowiadał się bardzo nieskładnie, był przygaszony, sprawiał wrażenie, jakby przegrał walkę jeszcze zanim ta się rozpoczęła. Oglądanie "Rundek" było dla widza totalną męczarnią.

Występ Czarka skomentował Marcin Dubiel. "Pogrom. Czaro wypowiada się, jakby odebrało mu rozum. Nie wiem, kiedy tak zabłądził, ale jeśli szybko nie wróci na tory to nie będzie czego zbierać. Kuba Nowaczkiewicz bardzo na plus, logicznie, konkretnie i czasem nawet z pokorą" - napisał Dubiel na Twitterze.

trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 1
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 1
  • emoji kupka - liczba głosów: 1