Czy Mini Majk ma kontakt z Frizem?

Mini Majk nie rozmawia z Frizem i traci popularność. Spróbuje w gastronomii?

Źródło zdjęć: © Instagram, Kolaż: Vibez, YouTube
Oliwier NytkoOliwier Nytko,09.09.2022 11:00

Koniec Ekipy coraz bardziej się urzeczywistnia. Mini Majk oficjalnie potwierdził, że nie ma kontaktu z Wujkiem Łukim, Wersow, a nawet Frizem. Ma za to nowy pomysł na biznes.

Ekipa, największa grupa na polskim YouTube, zakończyła działalność po przeszło czterech latach. Jedni twierdzą, że poszło o kasę, inni przekonują, że nikt o zdrowych zmysłach nie wytrzymałby ciągłego mieszkania z tą samą drużyną dłużej niż rok, maksymalnie dwa.

Friz ogłosił koniec Ekipy na Twitterze, chociaż fani liczyli, że to "prank". Teraz Mini Majk potwierdził, że nawet już nie rozmawia z  odpowiadającymi za Ekipę Holding SA.

Rozpad Ekipy. Mini Majk nie rozmawia z Frizem

W ostatnim serii filmików "Dnia z" pojawił się Mini Majk. Pamiętajcie, już 17 września zawalczy on na gali High League 4 z Salimem Chiboubem. W tym samym dniu swoją debiutancką walkę odbędzie Maja Staśko!

Mini Majk zdradził, że nie ma już kontaktu z Frizem, Wujkiem Łukim, Fusialką (Kasią) czy Wersow. Trzyma natomiast ze "starą Ekipą", a raczej osobami, które odeszły od Friza, czyli Trombą, Nowiciaxem, Patecem itd.

- Każdy poszedł tak jakby w swoją stronę. Każdy zaczyna robić swoje rzeczy. Jest słabszy kontakt z niektórymi. Na przykład z Karolem kontaktu już w ogóle nie utrzymuję, tak samo z Wujkiem Łukim, Fusialką czy Wersow. Kontakt utrzymuje z resztą Ekipy, czyli tam z Trombą, Marcysią, Nowiciaksem, jego dziewczyną, Pateckim, czy Murcix - opowiedział.

trwa ładowanie posta...

Trudno powiedzieć, czy to naturalna kolej rzeczy, czy jednak w Ekipie był jakiś konflikt. Byli członkowie grupy różnie sobie radzą w sieci. Mini Majk jest jednak tym, który na rozpadzie chyba jednak traci.

Mini Majk z rekordowo słabymi ocenami (i wyświetleniami)

Mini Majk zbiera ostatnio bardzo słabe oceny pod filmami ze swoim udziałem. Najlepszym przykładem jest omawiany wyżej film z kanału High League oraz film z Big Jackiem:

  • HL: 2,4 tys. łapek w górę, 2,7 tys. łapek w dół;
  • "UCZYŁEM GO JEŹDZIĆ MOIM AUTEM": 3,5 tys. w górę, 2,8 tys. w dół.
Filmy z Mini Majkiem, kiepskie oceny
Filmy z Mini Majkiem, kiepskie oceny (YouTube)
Filmy z Mini Majkiem, kiepskie oceny
Filmy z Mini Majkiem, kiepskie oceny (YouTube)

Wyświetlenia to inny problem. W przeszło dwa dni kanał Mini Majka zebrał na najnowszym filmie tylko 44 tys. wyświetleń, a pamiętajcie, że jego kanał subskrybowało ponad 1,5 mln osób!

UCZYŁEM GO JEZDZIĆ MOIM AUTEM

Mini Majk wystartuje z własnym food trackiem?

W tym samym filmie Mini Majk ogłosił, że chce ruszyć ze sprzedażą hot-dogów w Krakowie. Punktma się nazywać "Majk & Dog":

trwa ładowanie posta...

Czyżby bez Friza wyświetlenia automatycznie spadły? A może to wina contentu?

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 17
  • emoji ogień - liczba głosów: 14
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 43
  • emoji smutek - liczba głosów: 16
  • emoji złość - liczba głosów: 26
  • emoji kupka - liczba głosów: 174
Marek,zgłoś
Skończyły się kontrakty i skończyła się ekipa. Kto ma "to coś" utrzyma się w internecie. Gastro to nie jest głupi pomysł, jeśli będzie dobry plan i zostanie dobrze wykonany na pewno będą zyski.
Odpowiedz
0Zgadzam się0Nie zgadzam się