Afterek, klub Boxdela… nie jest już jego! Włodarz Famę MMA SPRZEDAŁ udziały

Afterek, klub Boxdela… już nie jest Boxdela. Włodarz Famę MMA SPRZEDAŁ udziały

Źródło zdjęć: © Instagram, Kolaż: Vibez, YouTube
Oliwier NytkoOliwier Nytko,04.08.2022 14:00

To już oficjalne: Afterek, klub Boxdela nie są już w posiadaniu już nie jest w jego posiadaniu. Potężny włodarz Famę MMA zdecydował się na sprzedaż swoich udziałów. Co się stało? Co dalej z działalnością klubu?

Pamiętacie, jak internet był podjarany nowym klubem Michała "Boxdela" Barona? Afterek miał swój klimat, a ogrom gwiazd dawało tam swoje występy. Afterek nie jest już projektem włodarza Fame MMA. Co się stało?

Boxdel "sprzedał" swój klub Afterek

Oho, znowu powtarza się historia związana z porzuconymi projektami Boxdela? Aby was wtajemniczyć: twórca jest (nie)sławny z tego powodu, że kilkanaście razy porzucał własne projekty, twory czy kanały na YouTube, aby zająć się czymś innym.

Profil na Facebooku o nazwie "Obliczenia i analizy w rapie" opublikował wyliczenia i wykaz wcześniejszych akcji włodarza Famę MMA. Sami zobaczcie:

trwa ładowanie posta...

Boxdel sprzedaje udziały. Co się stanie z Afterkiem?

- Na horyzoncie robimy teraz batony, a ja nie mogę być w klubie Afterek. Sprzedałem udziały mojemu wspólnikowi. No i jakby zrezygnowałem ze stanowiska zarządcy w klubie Afterek z paru względów. Po pierwsze, by mieć klub, trzeba tam być cały czas. Po drugie, nie do końca mi się to opłacało. Trzecia rzecz: nie polecam inwestowania w klub muzyczny, po prostu - przekazał Boxdel w swoim programie.

Boxdel zdecydował się odsprzedać udziały w "projekcie Afterek". Nie jest też zaangażowany bezpośrednio w prowadzenie klubu. Influencer wspominał też o tym, że koszty klubu były ogromne. Potwierdził, że klub będzie dalej funkcjonował.

Plus jest taki, że ten projekt Boxdela nie podzielił losów jego wcześniejszych pomysłów, które były wygaszane. Afterek może się rozwijać dalej, choć pod innymi skrzydłami.

BOXDEL O KOŃCU PROJEKTU 🎇KLUBU AFERKI🎇

Źródło: YouTube

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 10
  • emoji smutek - liczba głosów: 1
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0