popkultura
Taylor Swift w "Lavender Haze". Zakochana w transpłciowym modelu
Mandzio będzie walczył w Fame MMA/High League?

Mandzio będzie walczył w Fame MMA/High League?

Źródło zdjęć: © Instagram, Kolaż: Vibez, YouTube
Oliwier NytkoOliwier Nytko,08.08.2022 12:00

Kogo chcielibyście zobaczyć w High League/Fame MMA? Mandzio przekazał (nie)oficjalnie w wywiadzie, że waży się jego obecność na gali freak fightowej

Twórca internetowy i streamer, Łukasz Samoń, znany szerzej jako Mandzio przeszedł ogromny glow-up. Ogarnął się, zmienił, rozwiną. I nie boi się bycia sobą. Czytaliście już o nowym stylu Mandzia?

Podczas rozmowy z MokrymSucharem, streamerem z Xayoo Industries mówił o swojej przyszłości na galach freak fightowych.

High League/Fame MMA: Mandzio o walce na galach freak fightowych

Zobaczylibyście Mandzia na gali freak fightowej? Jak przekazał streamer, jest spora szansa na to, że w 2023 roku pojawi się w klatce.

- Czy będzie jakaś twoja walka na Fame MMA/High League/Prime MMA? Kiedyś mówiłeś, że zdecydowane nie - pytał MokrySuchar, streamer.

- Bardzo zmieniła mi się wizja oraz podejście do tego. Nie chcę się zobowiązywać na 100 proc., ale prawdopodobnie pójdę się napierd*lać w przyszłym roku [2023 - red.]. Chciałbym zrobić fajne show. Pewnie dostanę wpier*ol, powiedzmy sobie szczerze, ale chociaż zamierzam zrobić coś ciekawego na konferencjach - odpowiedział Mandzio.

Nie wiemy dokładnie, którą federację wybrałby Łukasz. Ale patrząc na to, że ostatnio nagrywa z Boxdelem… wybór dla niektórych jest już oczywisty.

GRUBY ŚWIAT BOXDELA

Mandzio o NitroZyniaku i jego sprzeczce z Murańskimi

Nitro obecnie obrywa dość mocno od "starszego" Murańskiego, który prowadzi kampanię przeciwko popularnemu streamerowi. Nazywa Sergiusza per "Siergiej", atakuje jego dziewczynę oraz rozsiewa plotki o ojcostwie Nitra. Taka tam "Moda na Sukces", ale w polskiej patowersji. Co o tym wszystkim uważa Mandzio?

- Nitro tym, co prezentował w internecie,  jaki sposób często prowokował ludzi, jak często być może ich uraził, dostaje trochę może nie tyle, co karmę za to wszystko, co może samemu posmakować, jak to jest po tej drugiej stronie. Uważam, że mieszanie w to właśnie rodziny Nitra jest niskie i uważam, że coś takiego nie powinno się wydarzyć ze względu na jego rodzinę. Ale tak też uważam, że być może pozwoli mu to nabrać perspektywy, jak to jest być trochę po tej drugiej stronie - mówił Mandzio.

Nitro jest prywatnie spoko osobą i każdy, kto go poznał o tym wie, ale w internecie potrafi użyć słów, które muszą być później bronione przez jego widzów - w taki sposób, jak kiedyś słowa Korwina były bronione przez każdego polskiego nastolatka - opowiedział Mandzio na streamie u Suchara.

MANDZIO O OBECNEJ SYTUACJI NITRO (JACEK MURAŃSKI VS NITRO)

Na przestrzeni lat NitroZyniak zawsze był kontrowersyjny. Czy to na początku, gdy bawił się w wydzwanianie i wkurzanie ludzi, czy teraz, gdy potrafi palnąć na Twitterze coś, co wkurza ludzi.

Źródło: Twitch MokrySuchar

MOKRYSUCHAR PODCAST #2 - MANDZIO - ANALIZA UPADKU, SEKSUALNOŚĆ, FAGATA, ŻYCIE PRYWATNE

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 1
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0
Komentarze (0)
arrow
Osioł z "Shreka" dostanie swój film? Tego chce Eddie Murphy