ludzie
Wojciech Olszański z kolejnym wyrokiem. To koniec Jaszczura?
Dymitr Błaszczyk

Dymitr Błaszczyk miło o kobietach: "Kiedyś miały KLASĘ, dzisiaj PLASTIK"

Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,31.12.2021 12:19

Prowadzący kanał Sprawdzam Jak zdobył się na chwilę szczerości. Dymitr Błaszczyk nazwał kobiety po operacjach plastycznych "CHODZĄCYMI WYTWORAMI" i wyraził akceptację dla "DWÓCH MINUT" strzelania fajerwerkami w sylwestra. Sympatyczny i otwarty człowiek, co?

Dymitr Błaszczyk jest prowadzącym popularny kanał na YouTube "Sprawdzam Jak". Mężczyzna nagrywa materiały, jak testuje różne rzeczy np. 7-dniową dietę KFC, pizze z sieciówek, noclegi w luksusowych hotelach, jedzenie z dworca kolejowego. Dymitr był kiedyś reporterem TVP Poznań, ale stracił posadę po tym, gdy opublikował na YouTube film, na którym testował prezerwatywy.

Dymitr prężnie rozwija się w internecie. Jego kanał zbliża się magicznej bariery miliona subskrypcji, a Instagram śledzi prawie 130 tys. osób (dla leniwych wyjawię, że Dymitr na Instagramie wciela się w postać stylizowaną na bohaterach "Peaky Blinders" i określa się "demiurgiem artyzmu w swym absurdalnym świecie"). Czy tak duża popularność mogła mężczyźnie zaszkodzić? Nie wiem, ale się domyślam.

trwa ładowanie posta...

Dymitr Błaszczyk z miłym, tolerancyjnym, wrażliwym orędziem XD

Prowadzący kanał "Sprawdzam Jak" zrobił sesję Q&A na swoim InstaStory. Ktoś go zapytał, w jakim typie urody gustuje Dymitr Błaszczyk? Co odpowiedział ekspert od testowania lodów na molo w Sopocie?

Zdecydowanie naturalność, czyli to, czego brakuje dzisiejszym kobietom. Bo jak widzę te chodzące wytwory operacji plastycznych to niestety mi się to w ogóle nie podoba. Kiedyś kobiety miały klasę, dzisiaj mają plastik.

- Dymitr Błaszczyk
Dymitr Błaszczyk
Dymitr Błaszczyk (Instagram)

Z tym nie będziemy polemizowali. Tylko że kobieta, która jest naturalna, a nie zauważacie, że dzisiaj wszystkie panie, które są z tego Instagramu czy skąd tam wyglądają tak samo? One jakby zjechały z jednej taśmy od tego samego gościa. Przykre.

Dymitr Błaszczyk
Dymitr Błaszczyk (Instagram)

Pod koniec grudnia Dymitr opublikował na YouTube materiał, na którym testuje fajerwerki kupione w dwóch różnych supermarketach.

Dymitr Błaszczyk
Dymitr Błaszczyk (YouTube)

No bo wiadomo, że świętym obowiązkiem Polaka jest napi*przanie petardami w sylwestra. Czy prowadzący kanał "Sprawdzam Jak" przejmuje się krytyką swojego filmiku?

Bez przesady. To jest dwie czy trzy minuty, prawda? A jednak ja jestem osobą otwartą i uważam, że jeżeli coś takiego jest przez dwie minuty w roku... Bez przesady!

- Dymitr Błaszczyk
Dymitr Błaszczyk o fajerwerkach na sylwestra
Dymitr Błaszczyk o fajerwerkach na sylwestra (Instagram)

DYMITR, DLACZEGO?

Tester cateringu wigilijnego Magdy Gessler miał szansę nic nie mówić na temat kobiet poddających się operacjom plastycznym i strzelaniu fajerwerkami w sylwestra. Niestety, Dymitr Błaszczyk zmarnował okazję, aby milczeć.

Gdybym był złośliwy, wytknąłbym Dymitrowi, że krytykuje "sztuczne" kobiety, podczas gdy sam jest pokryty tatuażami. No ale po co? Śmiać mi się chce, kiedy słyszę od demiurga artyzmu w swym absurdalnym świecie, że kiedyś kobiety były "naturalne", dzisiaj są "plastikowe".

Po pierwsze, wyjdź Dymitr z bańki na Instagramie, w której siedzisz (albo w ogóle wyjdź do ludzi), bo nie wszystkie kobiety poddają się operacjom plastycznym. Po drugie - i co z tego, że to robią? Ich ciało, ich wybór, ich sprawa. A nie, sorry, heterochłop powiedział, że jemu to się nie podoba, no więc wszystkie kobiety muszą się podporządkować jego fantazjom.

Dymitr pochwalił się, jakim jest ignorantem w kwestii strzelania fajerwerkami w sylwestra. Być może twórca w swoim kolejnym filmie powinien wcielić się w psa i sprawdzić, jak czuje się zwierzę, kiedy Warszawa na jedną noc zamienia się w miasto z czasów Powstania.

Jak pisze moja redakcyjna koleżanka Ania, petardy i sztuczne ognie w tak potężnej ilości w sylwestra po prostu sprawiają zwierzakom fizyczny ból. Nie rozumieją, co się dzieje i okropnie się stresują. Część z nich nawet umiera na zawał, bo zwyczajnie nie jest w stanie poradzić sobie z tak dużym obciążeniem.

Niektóre z nich podczas spaceru, przerażone zrywają się ze smyczy. Część z nich wraca do domu, część nie. Fajerwerki są również niebezpieczne dla ptaków. Podczas eksplozji ptaki płoszą się w i panice zderzają się z budynkami i drzewami.

trwa ładowanie posta...

Co myślicie o odklejce Dymitra? Fajny z niego otwarty człowiek?

Co o tym myślisz?
  • serduszko
  • ogień
  • uśmiech
  • smutek
  • złość
  • kupka
Vanitas,zgłoś
XDDDDD jak jest porządny facet to i tak go trzeba zjechać. Jezu, no nie mogę. Chłop wyraża swoje zdanie, mówi co mu się podoba. Nie potępia, nie każe nikomu co robić a czego nie, mówi o swoim guście. Nie gada ze takie a takie kobiety są lepsze czy gorsze, każdy ma prawo do własnych preferencji. A z tymi fajerwerkami żebyście się nie zesrali, nie przeszkadzają wam sebiksy walące petardami całą noc ale dwie minuty są złe xd
Odpowiedz
22
like
0
dislike
lusjanna,zgłoś
powiem tak jego zdanie ale niektórzy też mają swoje a co do fajerwerków to mój kot spał po prostu ale rozumiem że niektóre się boją poza tym ro nie 2 minuty tylko około 20 minut i to nagle
Odpowiedz
2
like
0
dislike
No bez przesady, on wyraził jedynie swoje zdanie na temat kobiet, które w większości faktycznie upodabniają się do siebie. Przecież on nie nakazuje wszystkim dziewczynom zaprzestawać tego robić. Ale spójrz na dziewczyny z instagrama, ja sama wielokrotnie zastanawiam się czy to wersow czy jakas jej podróba. Prawie wszysykie mają długie- rzecz jasna przedłużone a nie naturalne - włosy, makijaż w jej stulu, sukienkę w jej stylu, pozę w jej stulu. Zresztą chyba wszystkie dziewczyny z ekipy które zdaje się nie przekroczyly 25 roku życia, zrobiły sobie jakieś poprawki. Jaki to przykład dla młodych dziewczynek dla których są idolkami. Moim zdaniem Dymitr nic złego nie zrobił, i uważam że gość jest rzetelny i nie rzuca tak pochopnych i spłyconych komentarzy jak zostało to zrobione w tym tekście
Odpowiedz
13
like
1
dislike
Zobacz komentarze: 8
Komentarze (8)
arrow
Fagata nagrała kawałek pt. "OnlyFans". Tematem tzw. afera głosówkowa