David Dobrik

David Dobrik oskarżony o zorganizowanie napaści seksualnej

Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,24.02.2021 16:21

Seth Francois, były członek Vlog Squad, powiedział, że został seksualnie napastowany podczas kręcenia jednego z pranków na kanał Davida Dobrika. Sprawdźcie szczegóły sprawy!

Cofnijmy się do viralowego filmiku "HE THOUGHT HE WAS KISSING HER!! (SUPER CRINGEY)" z 2017 roku, który ukazał się na kanale na YouTube Davida Dobrika. W klipie widzimy, jak Dobrik oznajmił swojemu koledze, Sethowi Francois, że będzie mógł się on całować z modelką Corinną Kopf. Youtuber powiedział znajomemu z Vlog Squad, że podczas pieszczot dziewczyna schowa twarz pod maską.

Scena całowania okazała się prankiem, któremu Corinna Kopf i David Dobrik przyglądali się z boku. Pod maską był tak naprawdę 45-letni mężczyzna, komik Jason Nash. Na filmiku widzimy, jak Jason przez długą chwilę namiętnie obściskuje i całuje nie podejrzewającego podstępu Setha. Klip wygenerował Davidowi Dobrikowi niemal 10 milionów wyświetleń i obecnie jest oznaczony jako niepubliczny.

David Dobrik
David Dobrik
David Dobrik
David Dobrik
David Dobrik
David Dobrik
David Dobrik
David Dobrik

David Dobrik: Prank czy napaść seksualna?

Ofiara żartu pojawiła się w lutym 2021 roku jako gość w H3 Podcast, którego gospodarzami są Ethan i Hilda Klei. Seth Francois powiedział w programie, że sytuację ukazaną na filmie Davida Dobrika traktuje jak napaść seksualną. – Dotknął mnie ktoś, komu nie wyraziłem na to zgody – powiedział Seth, dodając, że całe doświadczenie było dla niego traumatyczne.

W ostatnich dniach Seth udzielił wywiadu portalowi Business Insider. – Ćwiczę swój umysł, aby być wystarczająco silnym i pogodzić się z tym, co się wydarzyło. To nie była moja wina. Nie zapisywałem się na to. Nie prosiłem, aby mi się przytrafiło. Ale jednak się stało. I to jest coś, z czym muszę żyć – powiedział Seth w wywiadzie.

Francois powiedział, że stracił swoje poczucie męskości. Teraz skupia się teraz na tym, aby odbudować pewność siebie. Seth opuścił Vlog Squad, ekipę influencerów pod przewodnictwem Davida Dobrika, w 2019 roku. Od tego czasu kontrowersyjny film zmienił status na niepubliczny, co oznacza, że nadal może go obejrzeć każdy, kto ma do niego link.

Francois miał kilka razy prosić Davida, aby usunął materiał, jednak spotkał się z milczeniem. – Nie proszę o nową Teslę, ale o zrobienie czegoś, co go nic nie kosztuje, jedynie trochę czasu – powiedział Seth. – Ludzie komentowali, że zdradziłem Davida, ale czuję, że jest odwrotnie. Byłem bardzo zraniony i nawet teraz, kiedy rozmawiam o sprawie, chce mi się płakać.

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 5