pop-qultura
Myśleliście, że „Smoleńsk” to dno? „Stan zagrożenia” sprawdza, co jest jeszcze niżej
demi lovato

Demi Lovato zdradziła, iż zmaga się z myślami samobójczymi. Jak sobie radzi?

Źródło zdjęć: © Demi Lovato Instagram
MTB,29.03.2021 09:10

Demi zmaga się z myślami samobójczymi od lat. Teraz ujawniła, co pomaga jej sobie z nimi radzić.

bDUuYBar

Rozmawiając z magazynem People, Demi Lovato zdradziła, iż wielokrotnie myślała o zakończeniu swojego życia. Zanim jednak przejdziemy do wypowiedzi Demi - jeśli zauważyłeś w swoim samopoczuciu coś, co Cię niepokoi, jeśli sam miewasz myśli samobójcze - koniecznie skontaktuj się ze specjalistą.

"Myśli samobójcze to coś, co miałam przez całe życie, ale teraz jeśli znowu miałoby zrobić się źle, mam niesamowity system wsparcia" - tłumaczyła magazynowi artystka. "Z racji tego, że jestem osobą empatyczną, czuję bardzo wyraźnie, wręcz ekstremalnie. Z tego powodu czasem rzeczywiście robi się bardzo źle".

Piosenkarka wie jednak, iż nie jest sama i że nie musi polegać tylko na sobie w radzeniu sobie z trudnymi emocjami: "Od razu dzwonię do kogoś i ustalamy czego potrzebuję. Czasem jest to po prostu sen, czasem pisanie w dzienniku, czasem medytacja, cokolwiek, co znajduje się w moim planie leczenia".

bDUuYBat

Demi od kilku lat jest bardzo otwarta w kwestiach dotyczących zdrowia psychicznego. Piosenkarka nie ukrywa swoich zmagań: mówi o walce z zaburzeniami odżywiania, uzależnieniami i depresją. Ostatnio postanowiła także opowiedzieć o epizodzie z 2018 roku, przez który prawie straciła życie – piosenkarka trafiła do szpitala po tym jak przedawkowała crack i heroinę. O wszystkim opowiedziała w nowym dokumencie dostępnym na YouTube.

Co o tym myślisz?
  • serduszko
  • ogień
  • uśmiech
  • smutek
  • złość
  • kupka
Komentarze (0)
arrow
Nie rozumiem, dlaczego influencerka pije koktajl z ŁOŻYSKA?