Demi Lovato

Demi Lovato wyprawiło pogrzeb swojej muzyki. Czas na nową, mroczniejszą erę!

Źródło zdjęć: © Instagram.com, Demi Lovato
Anna RusakAnna Rusak,26.01.2022 14:04

Demi Lovato zaskakiwało nas już nie raz. Po zmianie wyglądu przyszedł też czas na zmianę muzyki. Z tej okazji piosenkarko wyprawiło pogrzeb swojej starej wersji.

Wychodzi na to, że nowy look Demi Lovato wcale nie był przypadkowy. Ogromny tatuaż w kształcie pająka na głowie to chyba początek nowego rozdziału w życiu piosenkarko (przypominam, że Demi jest osobą niebinarną, więc w tekście będą się pojawiały neutratywy).

Skąd to wiemy? Demi Lovato niedawno zorganizowało pogrzeb swojej kariery. Spokojnie, nie oznacza to, że całkowicie porzuca karierę muzyczną. Po prostu w ten dość oryginalny sposób żegna się z popem.

Demi Lovato pogrzebała pop

Artyszcze na swoim Instagramie zamieściło zdjęcie. Lovato siedzi w studio nagraniowym, jest ubrane na czarno i pokazuje dwa środkowe palce. Obok niej możemy zobaczyć np. managera Scottera Brauna i członków wytwórni.

trwa ładowanie posta...

Lovato zostało zachęcone przez dyrektorów swojej wytwórni, by wydawało taką muzykę na jaką ma ochotę i łamało wszelkie zasady. Piosenkarko nie trzeba było długo namawiać. Po prostu pożegnało swoją starą wersję i wyprawiło pogrzeb popowej przeszłości.

Jaka będzie nowa Demi?

Co prawda jeszcze nie wiemy, kiedy artyszcze zaprezentuje nam nowy album, ale biorąc pod uwagę dwa klipy, którymi podzieliło się na swoim stories na Instagramie, możemy liczyć na rock, ewentualnie jakiś pop-punk. W każdym razie będzie trochę mroczniej niż do tej pory.

trwa ładowanie posta...

Fani są oczywiście przeszczęśliwi, więc to był zdecydowanie dobry ruch. Może genderpodróż albo kontakty z UFO sprawiły, że nowa muzyka od Demi będzie naprawdę kosmiczna? Przekonamy się pewnie już wkrótce.

trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...

Źródło: Pinkynews

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 6
  • emoji ogień - liczba głosów: 7
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 41
  • emoji smutek - liczba głosów: 4
  • emoji złość - liczba głosów: 5
  • emoji kupka - liczba głosów: 10
O ludzie! Toż to tego się czytać nie da 😂😂😂😂😂😂
Odpowiedz
1Zgadzam się0Nie zgadzam się
Ziomus,zgłoś
"Piosenkarko nie trzeba było długo namawiać. " a czemu nie jest Piosenkarzo?
Odpowiedz
1Zgadzam się0Nie zgadzam się