popkultura
Dawid Podsiadło przeraził fanów. To koniec jego kariery?
Demi Lovato nowa płyta

Demi Lovato i jej nowy album. Czemu "Holy Fvck" będzie wyjątkowe?

Źródło zdjęć: © Demi Lovato, Instagram, YouTube
Anna RusakAnna Rusak,13.06.2022 13:30

Demi Lovato opowiada o swoim nowym albumie "Holy Fvck" i po raz pierwszy na żywo wykonuje nowy singiel "Skin of My Teeth". Czemu "Holy Fvck" będzie wyjątkowym krążkiem?

Może na wstępie warto przypomnieć, że Demi Lovato częściowo powróciła do swoich żeńskich zaimków, więc w tym artykule będę używała formy "ona/jej". Oczywiście nie oznacza to, że Lovato nie jest już osobą niebinarną - w jej bio wciąż widnieje "oni/ich", więc jeśli tylko chcecie używać neutratywów, to wciąż możecie.

W każdym razie nowy rozdział w życiu piosenkarki, to nie tylko zmiany zaimkowe. Demi Lovato w sierpniu wyda nową płytę i w wywiadzie opowiedziała, czemu "Holy Fvck" będzie wyjątkowe.

Demo Lovato o Holy Fvck

Demi Lovato wystąpiła w "The Tonight Show" i odpowiedziała na kilka pytań Jimmy'ego Fallona. Opowiedziała o powrocie do początków swojej twórczości i podzieliła się kilkoma osobistymi przeżyciami związanymi z płytą.

trwa ładowanie posta...

Demi powiedziała, że przed tworzeniem "Holy Fvck" musiała szukać pomocy medycznej i znalazła się na odwyku. Najnowszy album ma być wyjątkowy właśnie z tego względu - Lovato napisała go "na czysto i trzeźwo".


Po przejściu przez jeszcze większą liczbę trudnych spraw w zeszłym roku, teraz znowu wyszłam z leczenia. Zdałam sobie sprawę, że naprawdę chcę to zrobić dla siebie i chcę stworzyć najlepszy album z możliwych - coś, co będzie naprawdę reprezentowało to, kim jestem…


Najłatwiejszym sposobem na zrobienie czegoś najbardziej autentycznego jest zrobienie tego na czysto i trzeźwo. Więc zrobiłam ten album na czysto i trzeźwo. Nie mogę tego powiedzieć o moim ostatnim krążku, ale z tego jestem naprawdę dumna.

Demi Lovato Spills on Their Album Holy Fvck and Their Secret to Writing a Hit Song | Tonight Show

"Holy Fvck" - kiedy premiera?

Album "Holy Fvck" będzie miał swoją premierę 19 sierpnia, a na płycie znajdziecie 16 utworów. Premiera pierwszego z nich, czyli "Skin of My Teeth" odbyła się 10 czerwca i fani już są zachwyceni muzycznym powrotem Demi do korzeni. Po raz pierwszy na żywo wykonała utwór właśnie w programie Fallona.

Przypomnijmy, że Demi jakiś czas temu wydała swój dokument, w którym opowiedziała o zmaganiu się z nałogiem. Miejmy więc nadzieję, że najnowszy album to naprawdę nowy rozdział w życiu artystki i rzeczywiście te "mroczniejsze czasy" ma za sobą.

Demi Lovato - Skin Of My Teeth (Official Video)

Źródło: The Tonight Show, Teen Vogue

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 6
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0
Komentarze (0)
arrow
Trzeci finał GOATS. Bezczelny Ferrari wykiwał rogaczy?