Demi Lovato

Demi Lovato marzy o romansie z UFO i przechodzi na stronę szurów: "Dajcie mi E.T."

Źródło zdjęć: © Demi Lovato, Instagram, Gaia
Anna RusakAnna Rusak,12.11.2021 13:45

Ludzie są zbyt męczący, by umawiać się z nimi na randki. Czas na romanse z istotami pozaziemskimi.

Demi Lovato nie przestaje nas zaskakiwać. Na swoim koncie na Instagramie niedawno ogłosiło, że wchodzi we współpracę z platformą Gaia. Gdybyście nie wiedzieli, to spieszę poinformować, że jest to raj wszystkich płaskoziemców i szurów (i nie radzimy tam wchodzić, serio).

Gaię określa się jako "centrum wpływowych osób QAnon" i możecie na niej znaleźć przeróżne teorie spiskowe, antyszczepionkowe newsy i… wiadomości o życiu istot pozaziemskich. Teraz już pewnie wiecie, co zachęciło Demi do dołączenia do platformy – nieświadomych zachęcam do zapoznania się z historią dotyczącą jejgo spotkania z UFO.

Lovato w poszukiwaniu "prawdy"

Podobno jednymi z ulubionych programów artyszcza jest antologia mówiąca o tym, że Atlantyda jest prawdziwa, a ludzie powstali w wyniku wojny, która odbyła się między gigantami a reptylianami.

Jednak głównym powodem dołączenia Demi do platformy była jejgo nowa miłość i fascynacja, czyli istoty pozaziemskie. Gaia pomaga Lovato eksplorować tę trochę mniej zbadaną część świata.

trwa ładowanie posta...

Demi i romans z UFO

To dobrze, bo artyszcze podczas premierowego odcinka nowej serii Facebook Watch "Face to Face With Becky G" powiedziało, że ma dość ludzi i najchętniej zaczęłoby randkować z istotami pozaziemskimi.


"Jestem tak zmęczone ludźmi. Jestem tak zmęczone ludźmi i ich ludzkimi bzdurami. Skończyłom z tym. Daj mi kosmitę! Daj mi ET!"


Becky G: "Gdyby istniał ET, który spełniałby wszystkie kryteria idealnego partnercza, to umawiałbyś się z ET?"


Demi: "Tak, absolutnie tak!"

trwa ładowanie posta...

Demi właśnie rozwiązało wszystkie wasze problemy związane z miłością

Nie możecie znaleźć partnera/partnerki/partnercza? Może po prostu szukacie w złym miejscu. Czas opuścić Ziemię i poszukać miłości w Kosmosie. Przynajmniej takie rozwiązanie proponuje wam Lovato. Może Tinder powinien rozważyć taką opcję, co myślicie?

A teraz na poważnie

Gdyby ktoś miał jakieś wątpliwości, chciałabym zaznaczyć, że COVID istnieje naprawdę i jeśli jeszcze się nie zaszczepiliście, to szybko powinniście to zmienić. Ziemia jest okrągła, nie płaska.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 3
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 1