Demi Lovato

Demi Lovato o bliskim spotkaniu z UFO: "Te istoty są niezwykle spokojne i kochające"

Źródło zdjęć: © Demi Lovato, Instagram.com, Canva
Anna RusakAnna Rusak,30.09.2021 10:25

Demi Lovato spotkało UFO i opowiedziało o swoim doświadczeniu. Ciekawe jak to wpłynie na jej/jego genderpodróż?

Demi Lovato powraca na nasze ekrany i nie mam tu na myśli filmu dokumentalnego, którym podzieliło się z nami jakiś czas temu. Jeśli zastanawia was ta bezoosobowa forma, to przypominam, że Demi identyfikuje się jako osoba niebinarna.

W każdym razie niedługo piosenkarko i aktorcze opowie nam o… swoich doświadzeniach z UFO. Już 30 września w serwisie Peacock wystartuje jejgo program "Unidentified With Demi Lovato". Demi jednak podzieliło się swoimi pierwszymi doświadczeniami z magazynem "E!News".

Unidentified with Demi Lovato | Official Trailer | Peacock Original

Kiedy spotkało UFO?

Do tego bliskiego spotkania Demi z obcymi doszło w Joshua Tree w Kalifornii. Tam wraz ze znajomymi obserwowało gwiazdy, gdy nagle zobaczyło niebieską kulę, która przemykała po niebie wzdłuż pustynnego krajobrazu. Światła na niebie utworzyły znaki zapytania i nagle zniknęły.

To doświadczenie zmieniło sposób w jaki postrzega świat. Aktorcze mówi, że po takim spotkaniu nie można patrzeć już na rzeczywistość w ten sam sposób. Życiem pozaziemskim interesuje się od swoich 28 urodzin, a po tym doświadczeniu zupełnie się w nich zakochało.


"Wyszliśmy na pustynię w Joshua Tree i w zasadzie zobaczyłom tę niebieską kulę, która była oddalona od nas o około 50 stóp, może mniej. Można powiedzieć, że ta kula unosiła się nad ziemią i w pewnym sensie trzymała mnie na odległość […]. To było piękne i niesamowite przeżycie".

Obcy są kochani i mają tylko pozytywne intencje

Demi uważa, że to ciepłe i kochające istoty, a uczucie, które ogarnia człowieka po spotkaniu z nimi opisuje jako "przytłaczającą radość". Piosenkarko twierdzi, że możemy nawiązać z nimi kontakt np. poprzez celową medytację. Oczywiście nie ma tu na myśli ściskania ręki z obcymi. Bardziej o duchowe doświadczenie ich istnienia.


"Kiedy mówię "nawiąż kontakt", mam na myśli po prostu celową próbę medytacji i próby manifestowania ich obserwacji. Nie chodzi o rzeczywiste ściskanie sobie dłoni z tymi istotami — chociaż bardzo bym tego chciało. […] Myślę, że te istoty są niezwykle spokojne i kochające, a kiedy się pojawią, możesz to absolutnie poczuć".

Przypomnijmy, że Demi jest aktualnie w trakcie swojej genderpodróży. Bardzo szerokie rozumienie xenopłciowości mogłoby sprawić, że poczuje jeszcze większą więź z istotami z kosmosu. Kto wie, może dowiemy się tego z jejgo najnowszego filmu?

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 2
  • emoji ogień - liczba głosów: 1
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 19
  • emoji smutek - liczba głosów: 2
  • emoji złość - liczba głosów: 6
  • emoji kupka - liczba głosów: 15