Julia Żugaj "uciekała" przed fanami? "Ludzie mdleli"

Dantejskie sceny na evencie Julii Żugaj w Bydgoszczy. Interweniowała ochrona

Źródło zdjęć: © Instagram, Kolaż: Vibez, Twitter
Oliwier NytkoOliwier Nytko,21.11.2022 15:30

Julia Żugaj spotkała się z fanami w galerii handlowej w Bydgoszczy. Na wydarzenie przyszło tyle osób, że influencerka musiała wybiec z obiektu w obstawie ochrony. Co tam się wydarzyło? I co robiła tam Lasuczita?

Julia Żugaj to jedna z najpopularniejszych influencerek pośród młodego pokolenia. Jej łączna liczba obserwujących na wszystkich social media jest porażająca, bo to już niemal pięć milionów. Żugaj jest szczególnie lubiana przez młodszych nastolatków i nastolatki.

Julia Żugaj pojawiła się w Bydgoszczy

19 listopada odbyło się spotkanie Żugaj oraz influencera Dominika Rupińskiego z fanami w galerii handlowej w Bydgoszczy. Wydarzenie bardzo się przeciągnęło przez ogromną liczbę osób, które przyszły zobaczyć swoich idoli. Internauci donoszą, że galaria została dosłownie sparaliżowana przez tłum.

trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...

Spotkanie w Bydgoszczy. Internauci:"Julia Żugaj opluła fanów"

Po TikToku i Twitterze krąży nagranie, na którym widać, jak Julia zostaje wyprowadzona z galerii handlowej w asyście ochrony. Takie obrazki moglibyśmy już wcześniej oglądać, ale raczej z gwiazdami formatu typu Justin Bieber kilka lat temu.

W tle słyszymy krzyki rodem z okolicznego ZOO lub koncertu Maty. Sami zobaczcie i usłyszcie te wrzaski:

trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...

Zacznijmy od tego, że to nic nowego. Gonienie gwiazdy przez fanów to przecież sceny, które znamy od lat. Tak wygląda też kontakt z wielbicieli z influencerami, co zauważył na Twitterze influencer Maciej Dąbrowski, w sieci znany jako Człowiek Warga.

"Ciebie to dziwi? 8 lat temu było identycznie jak Stuu czy ReZi gdzieś poleźli" - napisał.

trwa ładowanie posta...

I ma tu sporo racji. Ot, taka klątwa znanych osób.

Pojawiły się też zarzuty wobec Żugaj, że za szybko opuściła centrum i zignorowała fanów. "Julia Żugaj opluła fanów" - napisał jeden z internautów.

Julia o wydarzeniu w Bydgoszczy: "Ochrona kazała mi wyjść"

Julia Żugaj na Twitterze opowiedziała trochę o tym, jak event wyglądał z jej perspektywy. Według niej, nie było źle, ale ochrona kazała jej wyjść, bo "w kolejce do zdjęć było ciężko":

"Turbo trudny event dziś był, z mojej perspektywy nie wyglądało to tak źle, ale ochrona w pewnym momencie kazała mi po prostu wyjść, bo w kolejce do zdjęć zaczęło być ciężko. Z galerii wybiegłam w obecności grupy interwencyjnej" - opowiedziała influencerka.

trwa ładowanie posta...

"A i jeszcze odnośnie do bydgoskiej sytuacji w galerii - chciałabym żebyście wiedzieli, że tam o wszystkim decydowała ochrona oraz organizator eventu. Ja tak naprawdę byłam tylko gościem, który grzecznie wykonywał polecenia" - dodała dzień później.

trwa ładowanie posta...

Jeśli więc wierzyć samej Żugaj, liczba fanów przerosła oczekiwania organizatorów i możliwości samej galerii handlowej. Z powodów bezpieczeństwa trzeba była wydarzenie zakończyć.

Julia Żugaj w Bydgoszczy. Dlaczego widzieliśmy Sheo z psami?

Pod koniec filmu widać, że Sheo wkłada do Volkswagena psa. I to też wzbudziło dodatkowe pytania typu "dlaczego Julia bierze psa na takie wydarzenia?":

trwa ładowanie posta...

Influencerka z Team X odpowiedziała na to pytanie. Żugaj twierdzi, że jej psy są w podróży, ponieważ inaczej siedziałyby same w domu. Ale sytuacje, gdzie muszą być szybko przenoszone przed tłumem, mają być rzadkością:

"Psiaki jeżdżą ze mną wszędzie, inaczej siedziałaby same w domu większość czasu. Zazwyczaj siedzą sobie w garderobie, na backstage’u, gdzie jest cisza i spokój, dzieci nie maje do nich dostępu, opiekuje się nimi Sheo. Takie sytuacje to rzadkość, no ale jakoś musiałam je zabrać do auta" - przekazała Julia.

trwa ładowanie posta...

Julia Żugaj w Bydgoszczy. Wpadła też Lasuczita

Tak, tej ksywki nie mogło zabraknąć!. Lasuczita, czyli jedna z najbardziej kontrowersyjnych patotiktokerek, postanowiła pojawić się na evencie Julii Żugaj. Co z tego wyszło? Możemy być pewni tylko tego, że sama też została wyprowadzona przez ochronę:

trwa ładowanie posta...

Patrzcie, ile ludzi było przy niej:

trwa ładowanie posta...

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 3
  • emoji ogień - liczba głosów: 2
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 49
  • emoji smutek - liczba głosów: 3
  • emoji złość - liczba głosów: 1
  • emoji kupka - liczba głosów: 4
Arianators,zgłoś
No nie mogę XD. Niektórzy Arianators wkurzali się na Ari, bo odwołała koncerty z powodów dla niej ważnych i (dla mnie) zrozumiałych. A teraz Żulia Jugaj zapowiada 4h z fanami w galerii i wychodzi po godzinie bo jej za tłoczno XDDD.
Odpowiedz
1Zgadzam się1Nie zgadzam się
zobacz odpowiedzi (1)