social media
Monika Kociołek we łzach. Dramat po wizycie dostawcy jedzenia
Pasiek zapłacił fortunę za korzystanie z internetu

Pasiek zapłacił fortunę za internet w telefonie. Jak to możliwe?

Źródło zdjęć: © Vibez.pl / Canva, TikTok
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,19.11.2022 14:00

Jan Marciniak, znany w sieci jako Pasiek, opowiedział na TikToku przykrą historię. Za korzystanie z internetu w telefonie przez jeden dzień na wakacjach zapłacił prawie 3 tys. złotych. Sprawdźcie, jak nie powtórzyć błędu influencera.

Pasiek jest jednym z popularniejszych twórców w internecie. Jego działalność na TikToku obserwuje ponad 2,7 mln fanów. Pasiek opowiada na nagraniach o różnych historiach z życia. Jedną z nich zapamięta na długo.

Latem tego roku influencer wyjechał do Francji. Podczas wypadu nagrał filmy podróżnicze m.in. z okolic najwyższej góry Europy Mont Blanc.

- I dosłownie byłem jeden dzień w Szwajcarii. Postanowiłem wrzucić stamtąd film. Zapomniałem sprawdzić, że jeden megabajt danych kosztuje trzy dychy - mówi Pasiek na TikToku.

Pasiek zapłacił prawie 3 tys. złotych za internet w telefonie

Pasiek za jeden film opublikowany z terytorium Szwajcarii zapłacił 2767,50 złotych. - Kiedy dostałem rachunek, to myślałem, że się popłaczę - powiedział influencer. Pasiek napisał w komentarzu pod nagraniem, że "to się nazywa płacić za swoją głupotę". Jego historia będzie dla wielu widzów przestrogą, aby dokładnie sprawdzać, ile kosztuje internet w kraju, do którego podróżują.

trwa ładowanie posta...

Internauci w komentarzach pod nagraniem podzielili się historiami dotyczącymi niezaplanowanych wydatków w podróży. "Ja w Szwajcarii zapłaciłem 4k za neta xd", "Miałem tak w Egipcie, odpaliłem na dosłownie 3 minuty neta i zapłaciłem 350 zł", "Będąc w Gruzji, odpaliłam neta na chwilkę, aby napisać, ze doleciałam bezpiecznie. Zapłaciłam za to 82 zł", "Byłam w Bieszczadach 9 dni, dostałam rachunek 400 zł za neta, bo łapało, ze jestem w Ukrainie".

Wam też zdarzyły się takie historie?

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 1
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 1
Komentarze (0)
arrow
Afera pedofilska na YouTube. Zgłoszą sprawę do prokuratury