Leksiu powraca na YouTube? Zagadkowe odliczanie…
Leksiu powróci na YouTube? Wiele na to wskazuje. Były członek Team X uruchomił odliczanie na Stories.
Polski internet jest przeciekawy. Użytkownicy mają łatwość do tego, by kogoś w mig pokochać, a zaraz potem znienawidzić. A potem magicznie wszyscy zaczynają ponownie uwielbiać tę osobę i wszystko wraca "do normy". Dzisiaj dokładnie o takim przykładzie.
Podobne
- Leksiu chce wystąpić na Fame MMA. Będzie walczyć z Konopem?
- Natsu podbija YouTube nową nutą! Brzmi jak dziecko Young Leosi i Oliwki Brazil
- Kim jest Leksiu? Wjechał do Teamu X NA PEŁNEJ… koparce!
- Kinny Zimmer "WCHJ" na kanale Natsu. Singel prostszy (i wulgarniejszy) od piosenek Cypisa
- Natsu wraca na YouTube? Zapowiada "kontrowersyjny temat"
Nie, nie chodzi o Fagatę.
Co się stało z Leksiem?
Krzysztof Lekstan, szerzej znany jako Leksiu, był na początku roku uwikłany w sporo kontrowersji. W skrócie: Konopski, znany internetowy twórca, przygotował o nim mocy materiał, w który niektóre fakty zostały najwyraźniej przeinaczone.
Podał nieprawdziwy wiek dziewczyny, z którą Leksiu chciał robić "Netflix & chill". Wyszło na to, że sama kobieta podkopała Konopskiego, który nie sprawdził dokładnie ile ta ma lat.
Jeden z najważniejszych argumentów w materiale Konopskiego był… nietrafiony i fałszywy, przez co internauci zaczęli bardzo atakować Leksia. A że był w Team X2, czyli w grupie twórców, którzy nagrywają stricte dla młodych użytkowników, to został szybko wycofany przez Agencję Spotlight.
A reszta to historia. Potem Leksiu tłumaczył się ze wszystkiego w Psiakowozie u Sylwestra Wardęgi. Internauci uznali, że wszystko to jest dziwnie, a i sam Leksiu nie wypadł najlepiej. I słuch o nim zaginął... aż do teraz.
Były członek Team X ma powrócić z fanfarami, a fani tego wyczekują.
Leksiu powraca na YouTube?
W Psiakowozie, były członek Team X, zapowiedział powrót na YouTube. W międzyczasie wystąpił gościnnie przez dwie sekundy w najbardziej viralowym fragmencie piosenki Natsu World. Potem było o nim cicho.
Do tego momentu, gdy odpalił odliczanie na Stories:
To odliczanie - najpewniej - do daty jego urodzin. Leksiu urodził się 13 sierpnia 1998 roku. Nie jest więc do końca pewne, czy w grę wchodzi też pojawienie się na YouTubie. Choć dzień urodzin wydaje się być dobrą datą na powrót.
Popularne
- Wpadka Natalii Magical. Prawnik wyjaśnia, czy coś jej grozi
- Spotyka się Polak i Japończyk... Żuramen trafił do Żabki. Hit czy profanacja?
- Ashton Hall - kim jest i na czym polega jego poranna rutyna?
- Alan Kwieciński z FAME MMA wydał oświadczenie. "Przeprowadzimy testy na ojcostwo"
- Książulo dał "MUALA", ale bar się zamyka. Właścicielka podjęła szokującą decyzję
- Lady Gaga oficjalnie na polskim TikToku. Udostępniła film o promkach w Rossmannie
- Kot Kacper przeszedł piekło. Wiadomo, co go teraz czeka
- FAME MMA musiało to usunąć. Denis Labryga wręczył "prezent" przeciwnikowi
- Co zawiera Mystery Box w zestawie Minecraft x McDonald's? Jest nagranie