Mata wypuścił nowe kawałki

Mata wypuścił dwa nowe utwory: "</3" i ":(". Raper ma złamane serce?

Źródło zdjęć: © Vibez.pl / Instagram, Spotify, Twitter
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,18.11.2022 12:00

"</3" i ":(". To tytuły dwóch utworów, które Mata wypuścił w nocy z 17 na 18 listopada. Biorąc pod uwagę komentarze w mediach społecznościowych, część fanów oczekiwała czegoś innego po gwiazdorze SBM Label.

2022 rok zbliża się do końca, ale raper Mata nie powiedział jeszcze ostatniego słowa. W nocy z 17 na 18 listopada opublikował na Spotify dwa premierowe utwory. Raper nadał piosenkom nietypowe tytuły "</3" i ":(". Emotikony złamanego serca i smutnej buźki sugerują, że nowy Mata raczej nie będzie nawijał o szczęśliwych chwilach w blasku zachodzącego słońca.

"</3" to utwór o miłosnym rozczarowaniu. Artysta wprost rapuje, że ma "złamane serce na pół", a każdą część dzieli pomiędzy dwie "suki". Jego nowym celem jest "roz***ć pomnik ze spiżu" i "się zakochać znów, bo na odwyku nie jest wesoło". Piosenka ":(" również jest wyrazem miłosnego zawodu. Raper nawija, że jego sercu "stało się coś" i że to "boli jak ząb, tylko że w brzuchu".

Mata: "</3" i ":(". Reakcje fanów

Każda premiera utworów Maty jest wydarzeniem, dlatego wielu internautów poczuło się w obowiązku, aby wyrazić opinię o nowych kawałkach rapera. Część słuchaczy jest zachwycona Matą w smutnym wydaniu i pisze, że współczuje artyście złamanego serca. Część twierdzi, że raper nawija poniżej poziomu, do którego przyzwyczaił na ostatniej płycie.

trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...
trwa ładowanie posta...

Nowa płyta Maty?

Ostatnim albumem Maty jest "Młody Matczak" z października 2021 roku. Nie wiadomo, czy dwa kawałki o złamanym sercu są zapowiedzią kolejnej płyty. Raper swego czasu ogłosił, że jego trzecie wydawnictwo będzie zatytułowane "MATA#2040". Jest to nawiązanie do roku, kiedy artysta ma wystartować w wyborach na prezydenta Polski.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 8
  • emoji ogień - liczba głosów: 1
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 4
  • emoji smutek - liczba głosów: 4
  • emoji złość - liczba głosów: 1
  • emoji kupka - liczba głosów: 8