Daniel Magical idzie do więzienia

Daniel Magical i Goha idą do WIĘZIENIA! To kara za skandaliczną wypowiedź

Źródło zdjęć: © Kolaż: Vibez
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,19.11.2021 10:25

Sąd nie miał litości dla słynnego patostreamera i jego matki, którzy trafią za kratki za to, że w obrzydliwy sposób kpili z zabójstwa prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza. No i super, sprawiedliwość na świecie jednak istnieje.

Daniel Z. "Magical" to prekursor patostreamingu w Polsce. Patostreaming to transmisja na żywo o specyficznym charakterze, podczas której twórca upadla się i upokarza przez tysiącami widzów. W przypadku Magicala wyglądało to w ten sposób, że chłopak relacjonował życie własnej rodziny w mieszkaniu w Toruniu. Na live'ach nie brakowało morza alkoholu, licznych aktów agresji i mnóstwa wulgaryzmów.

Oczywiście patostreamer i Goha (to pseudonim internetowy jego matki) nie trafią za kraty za to, że pili wódkę. Chodzi o wydarzenia, które odbyły się podczas transmisji na żywo ze stycznia 2019 roku, realizowanej podczas 27. finału WOŚP. Właśnie wtedy Daniel i Goha mieli pochwalić atak nożownika na prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza. Padły słowa: "niestety przeżył" oraz "niech zdycha".

Historia Memów - DanielMagical

Daniel Magical już dostał jedną szansę

Skandaliczna wypowiedź zwróciła uwagę toruńskiego wymiaru sprawiedliwości. Za publiczne gloryfikowanie przestępstwa Daniel został zatrzymany, ale wyszedł za kaucją i otrzymał dozór policyjny. Sąd zobowiązał patostreamera do znalezienia normalnej pracy oraz zaprzestania działalności w internecie.

Z kolei matka patostreamera została skazana warunkowo na 8 miesięcy pozbawienia wolności za znęcanie się nad "Jacą" (jej konkubentem) oraz znieważenie salonu fryzjerskiego. Sąd zobowiązał kobietę do abstynencji, pójscią na terapię i zaprzestania udziału w patostreamach.

Daniel Magical i jego matka niczego się nie nauczyli

Joanna Becińska, zastępczyni szefa Prokuratury Rejonowej Toruń Wschód, mówi, że patostreamer i jego matka nie wykorzystali swojej szansy, którą dał im sąd poprzez orzekanie wyroków w zawieszeniu. Daniel unikał kuratora, nie znalazł pracy i łamał zakaz publikowania w sieci. Goha również nie podporządkowała się zaleceniom sądu.

9 listopada przed sądem w Toruniu odbyła się rozprawa, podczas której Magical i Goha zostali wezwani do odbycia kary pozbawienia wolności w więzieniu. Jeśli nie przeprowadzą się za kraty dobrowolnie, siłą zaprowadzą ich mili panowie w niebieskich mundurach.

Co myślicie o tej sprawie? Brakuje Wam patostreamów Daniela Magicala?

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 31
  • emoji ogień - liczba głosów: 14
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 125
  • emoji smutek - liczba głosów: 21
  • emoji złość - liczba głosów: 12
  • emoji kupka - liczba głosów: 14
Chcą to niech piją ich życie,sąd się trzepią ich a ile patusow chodzi i chleje.
Odpowiedz
11Zgadzam się1Nie zgadzam się
Free,zgłoś
Czyli nie istnieje wolność słowa czekam aż Baun pójdzie siedzieć
Odpowiedz
13Zgadzam się2Nie zgadzam się
Cieszę się, że jednak jakaś sprawiedliwość jeszcze w tym kraju istnieje .
Odpowiedz
17Zgadzam się11Nie zgadzam się
Zobacz komentarze: 5