ludzie
"To jest żart". Młodzi Europejczycy kontra rynek mieszkaniowy
Daniel Magical nagrywa tiktoki z więzienia?

Daniel Magical siedzi w więzieniu, ale jest AKTYWNYM tiktokerem. Jak to możliwe?

Źródło zdjęć: © TikTok
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,03.01.2022 14:25

Najsłynniejszy patostreamer w Polsce trafił na rok do więzienia, jednak na jego koncie na TikToku codziennie pojawiają się nowe filmy. Daniel Magical nazwał tę serię "challenge 365 dni do wolności".

Szczęście odwróciło się od Daniela Magicala. "Ojciec patostreamingu" został pod koniec grudnia 2021 roku aresztowany podczas transmisji na żywo. Policjanci na oczach internautów zabrali twórcę do więzienia, w którym Daniel spędzi kolejny rok. To kara za to, że mężczyzna kpił z zabójstwa prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza i złamał zasady warunkowego pozbawienia wolności.

Kto sądził, że Daniel jest znany jedynie ze skandalicznych streamów na YouTube, ten się grubo mylił. Magical zyskał drugie życie w internecie dzięki TikTokowi. Profil kontrowersyjnego twórcy obserwuje ponad 320 tys. osób. Klipy Magicala na TikToku potrafią wygenerować od kilkuset tysięcy do kilku milionów wyświetleń.

Daniel Magical siedzi w więzieniu, ale i tak jest aktywnym tiktokerem

Na profilu Daniela Magicala na TikToku codziennie pojawiają się nowe filmy. Patotwórca nazwał tę serię "365 dni do wolności". Polega ona na tym, że mężczyzna odlicza dni do wyjścia na wolność. W każdym klipie zwraca się z pozdrowieniami do innej osoby/grupy np. "Trzeci dzień więzienia, pozdrawiam wszystkich dobrych chłopaków za kratami", "czwarty dzień więzienia, pozdrawiam Wardęgę".

trwa ładowanie posta...

Daniel nagrał filmy na zapas

Niektórzy internauci uwierzyli, że Daniel ma w więzieniu dostęp do smartfona z TikTokiem i kontynuuje karierę patotwórcy za kratami. Nic bardziej mylnego. W jednym z materiałów z grudnia Daniel wyjaśnił, że nagrał filmy na zapas. Odcinki "365 dni do wolności" w imieniu Magicala wrzuca jego brat, Łukasz.

trwa ładowanie posta...

Algorytmy TikToka lubią regularność, więc można przypuszczać, że profil Magicala będzie się rozwijał. Ciekawe, ile obserwujących przybędzie Danielowi podczas jego odsiadki w więzieniu?

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 16
  • emoji ogień - liczba głosów: 17
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 15
  • emoji smutek - liczba głosów: 8
  • emoji złość - liczba głosów: 11
  • emoji kupka - liczba głosów: 126
No shiet
Odpowiedz
0like1dislike
Amen,zgłoś
Tragedia.....
Odpowiedz
6like5dislike
Komentarze (2)
arrow
Wytatuował prawie całe ciało. Jednego miejsca nie zmieni