ludzie
"To jest żart". Młodzi Europejczycy kontra rynek mieszkaniowy
Czarek Nykiel o tym, czy jest w związku z Patrycją Mołczanow

Czarek Nykiel jest shipowany z Patrycją Mołczanow. "Podoba mi się"

Źródło zdjęć: © YouTube @FAME MMA / YouTube @FAME MMA
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,05.05.2021 17:23

Członek Teamu X, Czarek Nykiel, wystąpił w CAGE’u, czyli wywiadzie poprzedzającym galę Fame MMA 10. Młody influencer odpowiedział na wiele ciekawych pytań. Nie zabrakło zwierzeń na sercowe tematy, a – nie oszukujmy się – to one są najciekawsze.

15 maja czeka nas 10. gala Fame MMA, na której w hitowych pojedynkach zmierzy się ze sobą wielu celebrytów i influencerów. W walce w kategorii półśredniej do gardeł skoczą sobie Marcin DubielCezary "Czaro" Nykiel. Fame MMA tradycyjnie przeprowadza długie wywiady ze swoimi zawodnikami w formule tzw. CAGE'u. Ostatnio na przepytki został wzięty Czarek Nykiel.

Gospodarzem niemal półtoragodzinnego wywiadu z gwiazdorem Teamu X był "potężny włodarz" Boxdel. Prowadzący wypytał Czarka o kilka spraw z życia prywatnego (m.in. czy influencer i Patrycja Mołczanow są parą), poruszył kwestię dramy Teamu X z Lexy Chaplin i zagaił o to, czy Nitro dołączył do teamu. Jak Czarek wypadł podczas rozmowy? Sprawdźcie poniżej!

trwa ładowanie posta...

Czy Czarek Nykiel i Patrycja Mołczanow są parą?

Boxdel zapytał Czarka, czy on i członkini Teamu X, Patrycja Mołczanow, są ze sobą razem. Czaro zaprzeczył, tłumacząc, że ma z influnecerką po prostu dobry kontakt. – Przyjaźnimy się w sumie i dużo czasu spędzamy razem [...]. Z biegiem czasu może coś się stanie – powiedział Czaro, zaznaczając, że relacje w Teamie X nie są wyreżyserowane i wszelkie sympatie tworzą się naturalnie.

Boxdel drążył temat Patrycji, zadając Czarkowi osobiste pytanie, czy chłopak chciałby stworzyć z Mołczanow związek (temat często wywołują fani Teamu X, którzy w komentarzach pod filmami shipują dwójkę influencerów). – Patrycja mi się podoba – odparł Czarek. – W przyszłości no nie wiadomo, co się tam stanie. [...] Dla mnie jest to w jakimś stopniu w sumie realne, żeby być z Patrycją.

trwa ładowanie posta...

Czarek Nykiel na temat dramy Teamu X z Lexy Chaplin

Boxdel poprosił Czarka, aby ustosunkował się do ostatniej dramy, w którą zaangażowane są obecne członkinie Teamu X i członkini poprzedniego teamu, Lexy Chaplin. W konflikcie chodzi o to, że Lexy dostała zaproszenie wystąpienia w teledysku do najnowszej piosenki Teamu X, odmówiła, a mimo to i tak pojawiła się w filmie – producenci teledysku wykorzystali wizerunek influencerki bez jej zgody.

To jest śmieszny temat. [...] To była decyzja produkcyjna. Nikt z teamu o tym nie wiedział. [...] Rozumiem Lexy, bo sam bym się mocno wkur... wkurzył, gdyby ktoś nagrał mnie bez mojej zgody i sobie to gdzieś wrzucił. [...] Nie bronię tu ani tej, ani tej strony, bo to jest troszkę słabe. Wszyscy mają prawo do popełniania błędów. [...] Trzeba sobie wybaczać i żyć dalej.

- Czarek Nykiel

Jak byli dobierani obecni członkowie Teamu X?

Podczas CAGE’a Czarek musiał się zmierzyć z pytaniem od widza, który wywołał kontrowersyjną kwestię. Pytający zapytał się influencera, czy członkowie obecnego Teamu X byli wybierani specjalnie na podobieństwo członków poprzedniego Teamu X. Czarek odparł, że jest świadomy, iż tego typu teorie krążą po internecie, ale zdementował plotki podczas rozmowy z Boxdelem.

Na pewno [członkowie] byli wybierani pod to, żeby się różnili troszeczkę od siebie. Ja się cieszę, że jestem. Wiadomo tam mogą być jakieś podobne atuty czy tam coś do poprzednich członków teamu. [...] Takie rzeczy przypadkiem się pojawiały.

- Czarek Nykiel
trwa ładowanie posta...

Czarek Nykiel o tym, czy sięga po używki

Boxdel, szukając sensacyjnych tematów, zapytał swojego gościa, czy się… naj*bał. – Zdarzyło się – odparł z uśmiechem Czarek. – Ja to jestem normalny ziomal taki z bloków. – Młody influencer powiedział, że konieczność przygotowania się do walki na Fame MMA 10 sprawiła, iż zrobił sobie detoks od używek, co wyszło mu na dobre. Czarek przyznał, że treningi pomogły mu zerwać z nałogiem nikotynowym.

Miałem taki okres... Było trochę gorzej pod koniec roku 2020. Wziąłem się za te szlugi i kurde zacząłem je palić. Cały grudzień, styczeń, luty przejarałem tyle szlugów, że to szkoda gadać. Fajnie, że ta walka się pojawiła [...], z miejsca przestałem palić. To jest niewyobrażalne, bo nieraz przykładałem się do tego, żeby przestać i nie wychodziło. [...] Od połowy lutego nic nie palę ani nie piję.

- Czarek Nykiel

Nitrozyniak dołączył do Teamu X

Od jakiegoś czasu w produkcjach Teamu X można zobaczyć występy Sergiusza "TheNitroZyniaka" Górskiego. Czarek wyjaśnił, że Nitro: – Oficjalnie z nami nie mieszka, ale w teamie jest. Na pewno będzie się jeszcze pojawiał w odcinkach. No jest z nami w teamie. [...] Ostatnio miał nawet chrzest [...] wprowadzenia do teamu i on właśnie go ostatnio przeszedł i teraz będziemy działać z odcinkami dalej.

trwa ładowanie posta...

CAGE z Czarkiem Nykielem nie wywołał tylu emocji, co wywiad z Marcinem Dubielem. Czarek unika kontrowersji i nie wplątuje się w żadne dramy. Być może występ na Fame MMA 10 sprowokuje go do odwalenia jakichś nieprzewidywalnych akcji. Jeśli chcecie obejrzeć cały wywiad Czarka w CAGE'u, link do filmu podrzucam Wam poniżej.

FAME 10 CAGE: Czaro o TEAM X, Lexy i czy łaczy go coś z Patrycja Molczanow

Co ciekawego w świecie celebrytów? Nie uwierzycie, w jaki sposób Ben Affleck zabiega o względy pewnej uroczej kobiety...

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 59
  • emoji ogień - liczba głosów: 38
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 8
  • emoji smutek - liczba głosów: 9
  • emoji złość - liczba głosów: 9
  • emoji kupka - liczba głosów: 11
Dziunia,zgłoś
Wooow! !!! Pati & Czaro <3
Odpowiedz
1like0dislike
Komentarze (1)
arrow
Wytatuował prawie całe ciało. Jednego miejsca nie zmieni