pop-qultura
Lil Nas X URODZIŁ swój debiutancki album i wrzucił nagranie z porodówki na INSTAGRAMA 😲
Lexy Chaplin i drama z Team X. Chodzi o teledysk

Lexy Chaplin ma dramcię z Teamem X. Nie uwierzycie, o co poszło…

Źródło zdjęć: © YouTube @LexyChaplin / YouTube @LexyChaplin
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,04.05.2021 10:29

Oh my gosh! Tego nikt się nie spodziewał. Pomiędzy Lexy Chaplin a obecnymi członkiniami Teamu X doszło do spiny. Nie jest to DRAMA, ale dramcia. Kto śledzi newsy o polskich influencerach, ten musi poznać jej szczegóły!

bECVvsGb

Jeśli kiedykolwiek miało dojść do ostatecznego pojednania pomiędzy pierwszym Teamem X (w skład którego wchodzili m.in. Marcin Dubiel, Kacper Błoński i Lexy Chaplin) a obecnym (z m.in. Leksiem, Moniką Kociołek i Patrycją Mołczanow), no to najnowsza dramcia raczej opóźni zakopanie topora wojennego. Na czym polega konflikcik? Kto bierze w nim udział? I jak to wszystko może się skończyć?

Dramcia zaczęła się od tego, że Team X udostępnił zapowiedź swojej najnowszej piosenki (premierę utworu zapowiedziano na 6 maja godz. 16:00). Na zajawce widać fragment teledysku, na którym członkinie obecnego Teamu X tańczą i jeżdża po Warszawie zabytkowym samochodem. W pewnym momencie w klipie pojawia się... Lexy Chaplin.

Zapowiedź nowej piosenki Teamu X pojawia się na początku poniższego filmu:

CHOWANY W WIELKIM DOMU X!

Czy Lexy Chaplin dołączyła do Teamu X?

Lexy Chaplin pojawia się w teledysku dosłownie na ułamek sekundy. Influencerka jedzie elektryczną hulajnogą i uśmiecha się w kierunku zabytkowego auta, w którym siedzą dziewczyny Teamu X. Tylko tyle... i aż tyle. Zaraz po tym, gdy zwiastun teledysku ujrzał światło dzienne, w sieci pojawiły się pytania, czy gościnne wystąpienie influencerki w filmie oznacza, że Lexy Chaplin dołączyła do Teamu X?

bECVvsGd

Lexy odniosła się do sprawy na Instastory. Wytłumaczyła, że otrzymała zaproszenie wystąpienia w teledysku, ale odmówiła. – Według mnie to by było trochę takie dziwne – mówi Lexy, dodając, że spotkanie z ekipą kręcącą teledysk było niezaplanowane. Operator kamery przypadkowo uchwycił, jak influencerka podróżuje hulajnogą. Ostatecznie fragment z Lexy wstawiono do teledysku… bez jej zgody.

Mogli się spytać, mogli powiedzieć mi. Nie wiem, że chcą wrzucić ten fragment, cokolwiek wrzucić. Nie wiem, tak trochę dziwnie moim zdaniem, mogli cokolwiek powiedzieć. I teraz mam pytania, i na TikToku wszędzie widzę "O, czy występujesz w Teamie X?". Nie, nie występuję. Nie występuje. Jechałam po prostu Limem i mnie nagrali.

- Lexy Chaplin

Lexy wystąpiła w teledysku Team X😵‍💫😅🤭

Team X reaguje na dramcię z Lexy Chaplin i feralnym teledyskiem

Członkinie Teamu X ewidentnie nie ustaliły, jak powinna brzmieć ich wersja obrony. Julia Żagaj w imieniu całego teamu przeprosiła Lexy za zaistniałą sytuację. – Bardzo słabo się zachowaliśmy, nie pytając nawet Lexy, czy ma ochotę nam pomóc i trochę to podpromować swoim wizerunkiem. [...] powinniśmy zapytać Lexy o zgodę, a nie zrobiliśmy tego i bardzo bym chciała za to przeprosić.

bECVvsGf

Monika Kociołek nie do końca podziela zdanie Julii Żagaj. Podczas transmisji na żywo na IG Monika powiedziała, że w pełni szanuje, iż influencerka nie chciała występować w teledysku, ale nie rozumie, dlaczego Lexy robi z tej sprawy aferę na cały internet. Monika uważa, że Lexy powinna załatwić tę sprawę prywatnie z Teamem X, a nie nagrywać o tym materiał na Instastory.

3 maja Lexy Chaplin raz jeszcze odniosła się do dramci podczas transmisji na żywo na Instagramie. Influencerka powiedziała, że Natalia ("Natsu") i Monika skontaktowały się z nią osobiście i przeprosiły Chaplin za akcję z teledyskiem. – Miło z ich strony, doceniam – stwierdziła Lexy (źródło: _fb_teamx_1).

Ufff. Wygląda na to, że konflikt został zażegnany i możemy wrócić do naszych żyć.

Co o tym myślisz?
  • serduszko
  • ogień
  • uśmiech
  • smutek
  • złość
  • kupka
Komentarze (0)
arrow
Właściciele domków letniskowych chcą się wybić na popularności Poczciwego Krzycha?