film
20. edycja Millennium Docs Against Gravity. Co oglądać?
Bones and All, Do ostateniej kosteczki

"Bones and All", czyli "Do ostatniej kosteczki". Film z Timothée Chalamet

Źródło zdjęć: © Timothee Chalamet, YouTube, fot. Instagram
Anna RusakAnna Rusak,30.09.2022 16:00

Nowy film z Timothée Chalamet już wkrótce w kinach! W "Bones and All" aktor wcieli się w rolę kanibala. Co wiemy o "Do ostatniej kosteczki"? Kiedy premiera?

"Bones and All" (polski tytuł to "Do ostatniej kosteczki) to film, na który czekają wszyscy fani i fanki "Tamtych dni, tamtych nocy". Tym razem jednak romantyczna historia, którą zaserwuje nam Luca Guadagnino, będzie odrobinę bardziej… krwawa.

Jesteście ciekawi, w kogo tym razem wcieli się Timothée Chalamet? Tutaj znajdziecie wszystkie informacje o "Bones and All"! 

"Do ostatniej kosteczki". O czym jest film?

Tym razem Luca Guadagnino zabierze nas w trochę mniej romantyczne miejsce niż Włochy. "Bones and All", czyli w polskim tłumaczeniu "Do ostatniej kosteczki", przeniesie nas do Stanów Zjednoczonych. Tym samym będzie to też pierwszy film reżysera nakręcony w USA.

Bohaterami produkcji są Maren i Lee. To dwójka zakochanych w sobie kanibali, którzy próbują przetrwać podróż po obrzeżach Ameryki. Ich miłość, jak możecie się domyślić, będzie wystawiona na próbę, a bohaterowie będą musieli odpowiedzieć sobie na pytanie, czy ich uczucie jest w stanie przetrwać.

BONES AND ALL | Official Trailer | MGM Studios

Tak, jak się już pewnie domyślacie, "Do ostatniej kosteczki" będzie znacznie mroczniejszy niż ostatnie dzieła Guadagnino. Zwiastun "Bones and All" jednak udowadnia, że po raz kolejny będziemy mieli do czynienia z zachwycającą produkcją. Miejmy jednak nadzieję, że fani tym razem nie będą romantyzowali kanibali, jak to było ostatnio w przypadku Jeffrey’a Dahmera.

"Bones and All". Kogo w "Do ostatniej kosteczki" zagra Timothée Chalamet?

Jak już pewnie wiecie z opisu fabuły, Timothée Chalamet tym razem wcieli się w kanibala o imieniu Lee. W "Bones and All" towarzyszyła mu będzie Taylor Russell ("Zaginieni w kosmosie"), która zagra Maren. Poza tym na ekranie zobaczymy m.in. Michaela Stuhlbarga ("Poważny człowiek") i Chloë Sevigny ("Tacy właśnie jesteśmy").

trwa ładowanie posta...

"Bones and All". Kiedy premiera filmu "Do ostatniej kosteczki"?

Premiera "Bones and All" przewidziana jest na 25 listopada 2022 roku. "Do ostatniej kosteczki" zadebiutowało już jednak na Festiwalu Filmowym w Wenecji, gdzie zdobyło dwie nagrody, więc chyba naprawdę jest na co czekać.

Jeśli jesteście zwolennikami czytania książki przed jej ekranizacją, to może zainteresuje was fakt, że "Bones and All" powstało na podstawie wydanej w 2015 powieści Camille DeAngelis o tym samym tytule. Macie więc jeszcze chwilę, by nadrobić tę produkcję.

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 7
  • emoji ogień - liczba głosów: 1
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 1
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 1
Komentarze (0)
arrow
Przyszłość "Spider-Man" pod znakiem zapytania. Hollanda zastąpi kobieta?