pop-qultura
Piekło zamarzło, bo Velma Dinkley została ogłoszona Azjatką [prawaki triggered]
Tamte dni, tamte noce

Nie będzie sequela „Tamtych dni, tamtych nocy”, bo Guadagnino nie ma czasu. Czyżby???

Źródło zdjęć: © Tamte dni, tamte noce
Anna RusakAnna Rusak,07.06.2021 15:05

Reżyser niby nie ma czasu, ale umówmy się – wszyscy wiemy, że drugiej części „Tamtych dni, tamtych nocy” nie dostaniemy z jednego powodu…

bEhRwSZL

Ostatnio Luca Guadagnino w rozmowie z portalem „Deadline” podzielił się swoimi planami na przyszłość. Jeśli ulegliście spekulacjom i plotkom odnośnie drugiej części „Tamtych dni, tamtych nocy”, to cóż, niestety będziecie rozczarowani.

Reżyser powiedział, że sercem wciąż jest przy tym projekcie, ale niestety jego czas pochłaniają inne filmy. Przypomnijmy, że aktualnie pracuje nad rebootem Człowieka z blizną oraz nad filmem na podstawie powieści „Bones And All” Camille DeAngeli. Tak, w tym ostatnim pojawi się także Timothée Chalamet, który ma też zostać nowym Willy Wonką z filmu „Charlie i fabryka czekolady”.

Czy na pewno chodzi o czas?

Oczywiście rozumiem, że Guadagnino może nie mieć czasu, ale od premiery „Tamtych dni, tamtych nocy” minęły już cztery lata. Wydaje mi się, że gdyby reżyser naprawdę chciał kontynuować ten projekt, już dawno znalazłby na niego czas.

Na ten „brak czasu” mogą się też nakładać oskarżenia dotyczące Armie Hammera. I nie, nie chodzi tylko o to, że został posądzony o kanibalizm. Aktor, który w filmie grał Oliviera, został oskarżony o molestowanie, gwałt oraz znęcanie się przez swoje byłe partnerki. Stracił przez to żonę oraz wiele projektów filmowych – aktualnie nikt go nie obsadza, wyrzucono go też z filmu „Shotgun Wedding".

bEhRwSZN

Cóż, nie będę ukrywała, że jest mi bardzo przykro, że nie zobaczymy drugiej części „Tamtych dni, tamtych nocy”. No chyba że Guadagnino znajdzie czas, a zarzuty wobec Hammera zostaną zniesione i jak Kevin Spacy, powróci na ekrany kin... Pocieszam się tylko tym, że druga część książki była znacznie gorsza, więc może to i lepiej?

A Wy oglądalibyście drugą część tej pięknej, włoskiej historii? Jeśli nie, to może zainteresuje Was nadchodzący „Loki”?

Co o tym myślisz?
  • serduszko
  • ogień
  • uśmiech
  • smutek
  • złość
  • kupka
Komentarze (0)
arrow
„Obsesja Eve” powraca! Czwarty sezon coraz bliżej, także szykujcie się na nową dawkę tajemnic