Barbara Nowak obraża premiera Tuska

Barbara Nowak obraża premiera. "Kulturkampf Tuska ma cel"

Źródło zdjęć: © YouTube - Centrum Życia i Rodziny / YouTube
Natalia Witulska,
28.12.2023 15:45

Była małopolska kuratorka oświaty Barbara Nowak po raz kolejny podzieliła się kontrowersyjnymi przemyśleniami. W mediach społecznościowych napisała, że celem Donalda Tuska jest utworzenie z Polski niemieckiej kolonii.

Barbara Nowak słynie z ostrego, często obraźliwego języka. Była już małopolska kuratorka oświaty opowiadała o pokojach masturbacji w Szwecji, "segregowaniu studentów po neomarksistowsku", a także o tym, że nowa władza stanowi zagrożenie dla dzieci. Tym razem Barbara Nowak ostrzegła obserwatorów w mediach społecznościowych przed premierem Donaldem Tuskiem. Stwierdziła, że ten chce stworzyć w kraju niemiecką kolonię.

Barbara Nowak ostro o Donaldzie Tusku

Barbarze Nowak, jak i wszystkim osobom związanych ze Zjednoczoną Prawicą, nie podoba się, jak funkcjonuje rząd Donalda Tuska. Krytykują sposób przejęcia mediów publicznych, chęć rozdziału państwa od Kościoła, a także zapowiedź projektu dotyczącego związków partnerskich. Była małopolska kuratorka oświaty dała się ponieść emocjom. W środę 27 grudnia udostępniła wpis na platformie X. Ostrzega w nim przed Donaldem Tuskiem.

"KULTURKAMPF TUSKA ma cel - uczynienie Polski kolonią niemiecką. P. Tusk z mocodawcą niemieckim odmawiają Polakom prawa do samostanowienia o swoim państwie, do życia w wolnej Ojczyźnie. Zapominają, że Polacy są dumni ze swojej historii, wiary - staną do ich obrony. Ucz się historii!" - napisała Barbara Nowak.

Barbara Nowak obraża Donalda Tuska
Barbara Nowak obraża Donalda Tuska (Barbara Nowak , Twitter)

Powiedzieć, że wpis Barbary Nowak nie należy do kulturalnych, to jak nie powiedzieć nic. Była małopolska kuratorka oświaty wprost obraża Donalda Tuska, oskarżając go o zabieranie Polakom prawa do życia w wolnym i suwerennym kraju. Dodatkowo uważa, że premier współpracuje z Niemcami oraz zależy mu na stworzeniu kolonii niemieckiej na terenie naszego państwa. Nie wiemy, skąd Barbara Nowak ma takie informacje. Przypominamy, że insynuowanie takich rzeczy bez dowodów może nieść za sobą niemiłe konsekwencje.

Barbara Nowak o portrecie Jana Pawła II

Barbara Nowak nie zaprzestała na ostrzeganiu społeczeństwa polskiego przed Donaldem Tuskiem. W czwartek 28 grudnia dodała kolejny wpis w mediach społecznościowych. Tym razem skrytykowała decyzję Małopolskiego Kuratorium, kierowanego przez Gabrielę Olszowską, gdzie zdecydowano się usunąć obraz Jana Pawła II z okna.

"Portret Św. Jana Pawła II został usunięty z okna fasady Kuratorium Oświaty w Krakowie. Był znakiem, że Małopolskie Kuratorium realizuje Jego nauczanie w poszanowaniu nauki, godności życia ludzkiego, w umiłowaniu Boga i Ojczyzny. Przeszkadzał w realizacji agendy #Koalicja13grudnia" - napisała Barbara Nowak.

Barbara Nowak o Janie Pawle II
Barbara Nowak o Janie Pawle II (Barbara Nowak , Twitter)

Internauci pod wpisem Barbary Nowak są bezlitośni. Przypominają byłej małopolskiej kuratorce oświaty, że żyjemy w państwie świeckim. Podkreślają również, że Małopolskie Kuratorium nie jest instytucją religijną, więc usunięcie portretu Jana Pawła II z okna nie powinno w nikim wywoływać emocji.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 32
  • emoji ogień - liczba głosów: 1
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 235
  • emoji smutek - liczba głosów: 9
  • emoji złość - liczba głosów: 37
  • emoji kupka - liczba głosów: 70
RRRRRR,zgłoś
trzeba koniecznie ....zmienic lekarza ten Pania oszukuje....inny psychiatra moze znajdzie recepte na Pani problemy.....rozdwojenie jazni przeszkadza w zyciu
Odpowiedz
10Zgadzam się2Nie zgadzam się
Swojak,zgłoś
Gdyby Barbara Nowak uważała na lekcjach historii to może by się dowiedziała o działaniach Hakaty w czasach zaborów w Wielkopolsce ,a teraz to mleko się wylalo ,a jeśli chodzi o Kulturkamf to był pomysł Bismarca
Odpowiedz
10Zgadzam się1Nie zgadzam się
"Tej pani to my juz nie obslugujemy" :D niech pisze / mowi co chce... nikogo to nie obchodzi ;)
Odpowiedz
7Zgadzam się1Nie zgadzam się
Zobacz komentarze: 222
Komentarze (222)
Powrót