Barbara Nowak o głosowaniu w Parlamencie Europejskim

Barbara Nowak: aktywacja. Lecą gromy w kierunku opozycji

Źródło zdjęć: © Facebook
Oliwia Ruta,
25.10.2023 11:30

Barbara Nowak udostępniła post na X (Twitterze). Małopolska kuratorka oświaty wypowiedziała się na temat zmian w Unii Europejskiej i przejęcia władzy przez opozycję.

Barbara Nowak słynie ze swoich kontrowersyjnych wypowiedzi. Historyczka często udostępnia treści polityczne na profilu w aplikacji X. Małopolska kuratorka oświaty po raz kolejny przedstawia swój prawicowy punkt widzenia. Jej wypowiedź dotyczy obrad w Parlamencie Europejskim oraz opozycji, która wkrótce ma utworzyć nowy rząd.

"Baśka! Dej już spokój"

25 października odbędzie się głosowanie w Parlamencie Europejskim. Obrady zostały zwołane z powodu możliwego zmodernizowania Traktatów UE. Zmiany będą dotyczyć m.in. relacji państw członkowskich, rezygnacji z weta, spopularyzowanie euro w całej UE czy zastosowanie równouprawnienia płci. PiS mocno sprzeciwia się zaproponowanym postulatom. Przeciwko nowym reformom jest również Barbara Nowak. Małopolska kuratorka oświaty uważa, że głosowanie to "zamach na suwerenność państw wchodzących w skład Unii Europejskiej".

Barbara Nowak o głosowaniu w Parlamencie Europejskim]
Barbara Nowak o głosowaniu w Parlamencie Europejskim] (Canva)

Historyczka wyraża też niezadowolenie z formowania nowego rządu. Według Nowak dojście do władzy partii opozycyjnych oznacza "redukcję armii, indoktrynację ideologiczną, rujnowanie państwa opiekuńczego". Kuratorka jest zdania, że działania Koalicji Obywatelskiej, Trzeciej Drogi i Nowej Lewicy są walką z polskością.

trwa ładowanie posta...

Sekcja komentarzy pod postem Barbary Nowak buzuje. Internauci mają dość radykalnych postów małopolskiej kuratorki oświaty.

Baśka! Dej już spokój. To koniec.

- Internauta

Baśka jedź ty już na tę plebanię do Rydzyka, dość złego narobiłaś, niepojęte jak wam się to wszystko zgadza - Bóg, Honor, Ojczyzna - kiedy tylko o koryto chodzi.

- Internauta

Pani już spakowana, czy durne i kłamliwe wiadomości pisane między popijaniem i pakowaniem?

- Internauta

Baśka, mrugnij trzy razy jeśli ci całkiem rozum odebrało i dwa razy jeśli jesteś po prostu *ebnięta.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 7
  • emoji ogień - liczba głosów: 2
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 182
  • emoji smutek - liczba głosów: 3
  • emoji złość - liczba głosów: 3
  • emoji kupka - liczba głosów: 20
widz,zgłoś
Niestety ale ma rację, w pełni się z nią zgadzam. UE poprzez przejęcie wielu funkcji z państw członkowskich, pozbawia Nas wolności, możliwości decydowania o kluczowych sprawach. Próbuje narzucić lewacką politykę i zniszczyć państwa narodowe, broniące swojej suwerenności, właśnie takie jak Polska. Jak sami się nie obronimy, to UE narzuci Nam swoje chore wizję upadłe Europy.
Odpowiedz
0Zgadzam się11Nie zgadzam się
Szmoncel,zgłoś
Kurator oświaty powinien być powszechnie szanowany i poważany, a nie wzbudzać kontrowersje jak ta kobita. Pani Nowak pomyliła politykę z oświatą.
Odpowiedz
34Zgadzam się3Nie zgadzam się
Rolo,zgłoś
Tacy ludzie już raz będący przy korycie nigdy z niego nie zrezygnują.Za żadna cenę.Bo co im pozostanie? Iść uczciwie pracować? Never!
Odpowiedz
31Zgadzam się3Nie zgadzam się
zobacz odpowiedzi (1)
Zobacz komentarze: 65