popkultura
Najważniejszy dodatek na koncert Taylor Swift? Pieluchy dla dorosłych
Adrian Polak o "aferze budowlanej", czyli dlaczego nie należy wierzyć wszystkiemu w necie

Adrian Polak: afera budowlana była PRANKIEM, a Rafalala musiała zapłacić za pomówienia

Źródło zdjęć: © YouTube, Kolaż: Vibez
Oliwier NytkoOliwier Nytko,23.02.2022 13:26

"Afera Budowlana" trenduje ostatnio w sieci. Aferka przy której krąży wiele oskarżeń. Wykop nawiązuje do nagrań Rafalali sprzed kilku lat, reakcji Nitra i twórców. A jak jest w rzeczywistości? Trzymajcie się czegoś.

Nawet jeśli oglądaliście konferencję Fame MMA 13 z niedzieli, to i tak jeden z fragmentów kłótni Amadeusza Ferrariego z Adrianem Polakiem mógł wam umknąć. Ferrari rzucił dość niepewną plotkę bez rzekomo większego pokrycia:

À propos dziewczyn, znam wiele dziewczyn, które ty znasz i które mi mówiły, że je wykorzystałeś seksualnie, na przykład jak były pijane.

Portal NewsFreak wraz z Wykopem powiązali ten fragment z wypowiedzią Niny Kukawskiej - znanej szerzej jako Rafalala - sprzed przeszło pięciu lat i nazwali to Aferą Budowlaną. Rafalala miała wiedzieć i być w posiadaniu nagrań, na których fighterzy rzekomo mieli dopuścić się czynności seksualnych na odurzonej i związanej dziewczynie. Jak się okazało potem, sprawa miała wyglądać kompletnie inaczej.

rafalala o polaku i zabielskim 2017.06

To wszystko: Rafalala wspomniała o tym kilka lat temu, rzekomo połączyła fakty i miała być pewna obecności Polaka na nagraniu. W rzeczywistości miało to wyglądać inaczej.

Nitrozyniak wiedział o istnieniu "filmu z budowy"

Nitro na streamie wypowiedział się w temacie. Wyszło na to, że przytaczana przez wszystkich specyficzna reakcja Nitra miała dotyczyć czegoś innego.

Nitro Tajemnicze nagranie Polaka z Rafalalą na budowie

Tam Zabielski się chyba sądził na podstawie tego, że ona coś tam pier*oliła na ich temat. Zresztą Filip Zabielski wygrał tę sprawę i chyba nawet Wardęga pismo wrzucił na Twitterze, że ona przegrała tę sprawę. [...] Ja już widziałem ten drugi filmik i nie jest to nic strasznego.

Ze słów Nitra wynika, że podobno były dwa filmy. Drugi, o który chodzi w tej sprawie, "nie miał być straszny". Wardęga potwierdził, że Rafalala przegrała pozew:

trwa ładowanie posta...

Na tym kończą się słowa ludzi, a zaczynają domniemywania. Rafalala jest dość specyficzną osobą w sieci, która nie raz i nie dwa siliła się na atencję w imię wyświetleń.

Adrian Polak odpowiada: IT’S A PRANK BRO

Polak wrzucił na swój kanał filmik Q&A, gdzie wytłumaczył się z sytuacji z Zabielskim i rzekomym wykorzystaniem. W skrócie: według Polaka, film był trollem i zwykłą podpuchą, aby wkurzyć Rafalalę. Potem Filip ją pozwał i wygrał w sądzie. Oto skrót jego słów z filmu, słownictwo oryginalne:

Cofnijmy się do roku 2016, bądź 17. Byliśmy na imprezie z moim kolegą Filipem na budowie. Wypiliśmy troszeczkę, były dziewczyny - mój kolega zabrał swoją koleżankę na stronę, coś tam sobie nagrali. Potem chciał się pochwalić swoją zdobyczą znajomym. Zobaczył to między innymi Nitro. No i co? Sprawa ucichła, minęło kilka tygodni, miesięcy.

Osobnik o pseudonimie R miał tam dramy z moim kolegą Filipem i dowiedział się też o tym, że był jakiś filmik z budowy, więc postanowiliśmy razem z Filipem go sprankować. Zadzwoniłem, żeby wkupić się w jego łaski, odpowiedziałem trochę szczegółów o Filipie, fejkowych oczywiście.

No i co dalej? Nagraliśmy fejkowy filmik, gdzie niby porywamy dziewczynę, po czym tańczymy Despasito. Podzieliliśmy go na 2 części. Pierwszą najpierw wstawiliśmy z przeprosinami z płaczem, powiedzieliśmy, że odchodzimy przez film z internetu, po czym następny wstawiliśmy po 24 godzinach. No i wszyscy się śmiali, zobaczyli że to był troll. Osobnik o pseudonimie R był bardzo zły, bo został strollowany. Filip pozwał go do sądu o zniesławienie i wygrał z nim sprawę.

AFERA BUDOWLANA

Otrzymałem też komentarz od Filipa, że całość była "pomówieniem ze strony Rafalali".

Zostałem pomówiony i zniesławiony. Wygrałem sprawę w sądzie. Otrzymałem przeprosiny i odszkodowanie.

- Filip Zabielski

Na dowód przesłał mi screen od Rafalali z oświadczeniem, którego lepszą kopię opublikował Sylwester. Sprawa zamknięta? Na to wychodzi. Dobrze, że taki Konopski nie rzucił się z oskarżeniami o wiadomo co.

Oświadczenie Rafalali
Oświadczenie Rafalali (Filip Zabielski)

Powiedzmy sobie szczerze: pranki z gwałtu i wykorzystywania kogokolwiek są mega słabe. Średnio to normalne, ale sprawa była rzekomo już klarowna po 24 godzinach. Nie będę pochwalał takiego zachowania, ale całość została wyjaśniona. Rafalala dostała pozwem, a Ferrari… namieszał. Propsy należą się Polakowi za szybkie wyjaśnienie sprawy bez czekania na cage z Wardęgą czy aż kanały commentary podchwycą inbę. Chociaż Revo nie jest pewny, że Polak nie ma czegoś na sumieniu:

trwa ładowanie posta...

Wygląda na to, że sprawa tak szybko się nie zakończy i cała drama będzie się ciągnąć aż do starcia w oktagonie.

Aktualizacja: Istnieje CZWARTY FILM z "pijaną dziewczyną". Kontynuacja dramy.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 2
  • emoji smutek - liczba głosów: 3
  • emoji złość - liczba głosów: 1
  • emoji kupka - liczba głosów: 5
Komentarze (0)
arrow
Jak kupić bilety na drugą trasę koncertową Genzie? Ceny z kosmosu