popkultura
Adidas sprzedaje neutralną płciowo spódnicę. IsAmU w szoku
Afera Budowlana: Wardęga odnalazł dziewczynę z filmu

Afera Budowlana: Wardęga znalazł dziewczynę z NAGRANIA. Koniec sprawy wkrótce?

Źródło zdjęć: © Instagram, Kolaż: Vibez
Oliwier NytkoOliwier Nytko,12.03.2022 07:30

Afera Budowlana zaczyna nabierać tempa… znowu. Po rzekomym zakończeniu dramy, zaczęły się znowu pojawiać nowe dowody. Wardęga wygrzebał za dużo dowodów, a Rafalala potwierdza niektóre fakty. Czy Polak naprawdę aż tak zataił prawdę?

Afera Budowlana to temat, który powraca jak dramy Ekipy. Wszystko rozpoczęło się od tego, jak Ferrari na konferencji Fame wspomniał o tajemniczych nagraniach. Wtedy fani połączyli kropki, odnaleźli stare Stories Rafalali - i wyszło, że Polak wraz z Filipem Zabielskim mieli rzekomo nagrywać stosunek z dziewczyną.

Potem oskarżeni przez internet mieli powiedzieć, że nagranie, które widziała Rafalala było fejkiem, stworzonym aby ją trollować. W grę weszła także sprawa w sądzie, która zakończyła się przegraną influencerki. I, w teorii, wszystko było już zakończone.

Tylko Sylwester Wardęga wyjął z asa z rękawa - na cage’u z Polakiem, przekazał mu, że wie o czwartym filmie z budowy. Więcej przeczytajcie we wcześniejszym tekście, bo to zaczyna się robić za długie.

Wardęga odnalazł dziewczynę z nagrań

A raczej: ona się z nim skontaktowała. To ta, prawdopodobnie, z czwartego nagrania, które robi najwięcej szumu w internecie. Sylwek przekazał na Stories, że "za kilka dni wrzuci pełne wyjaśnienie" jej perspektywy.

Wardęga zapowiada kolejny film o Aferze Budowlanej
Wardęga zapowiada kolejny film o Aferze Budowlanej (Instagram)

Nitro z kolei, rzekomo, wie trochę więcej

Segiusz po rozmowie z "jedną osobą" dowiedział się, że znalazła się dziewczyna z filmu z Afery Budowlanej - i chce porozmawiać. Nitro zdradził, że dziewczyna jest skłonna potwierdzić, że coś w nagraniu "było za jej zgodą". Zgoda miała został udzielona w 100% na seks. Nie wiemy, czy za jej zgodą była nagrywana.

TAKEFUN I NITRO PRZEDSTAWIAJĄ NOWE FAKTY O AFERZE BUDOWLANEJ

Strona Rafalali

Rafalala podczas transmisji na żywo miała wyjaśnić, że ona od początku mówiła o czwartym filmie. Film "z piwnicy", gdzie chłopaki mieli ją trollować, był niczym innym, jak podpuchą. Ponadto, miało dojść do ugody w sądzie - a nie, jak twierdzi Filip Zabielski, do przegrania sprawy. Rafalala podała, że wolała pójść na ugodę i nie ciągnąć dalej sprawy, narażając się na kolejne koszty. Sprawa w sądzie miała się trwać aż pięć lat.

Mi się już nie chciało. Nie chciało stawiać na kolejne rozprawy. Nie chciało mi się płacić za kolejne pieniądze adwokatowi za każdą za każdy termin i stwierdziłam, że o wiele taniej wyjdzie, jeżeli ja z Zabielskim podpiszemy ugodę, więc on nie wygrał żadnej sprawy.

Rafalala może też przekazać kontakt do dziewczyny z filmu. Ta ma być chętna do przedstawienia całej sprawy z jej perspektywy. Czy to ta sama dziewczyna co u Wardęgi? Tego prawdopodobnie się nie dowiemy.

Rafalala podała też interesującą plotkę: jedna z dziewczyn, która wystąpiła na którymś z filmów, jest:

  • Sławną tiktokerką;
  • Nagrywa piosenki, rapuje;
  • "Na pewno ją kojarzymy".

Kto to? Nie wiemy, aczkolwiek ta dziewczyna mogła mieć +/- 17-19 lat podczas nagrywek filmów pięć lat temu. Rafalala nie zamierza się angażować w publiczne udostępnianie dowodów w tej sprawie. Jeżeli chcecie śledzić nowe info, to zapraszam na profil Amadeusza Ferrariego.

RAFALALA NA TEMAT AFERY BUDOWLANEJ 25.02.22

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 1
  • emoji złość - liczba głosów: 1
  • emoji kupka - liczba głosów: 10
Komentarze (0)
arrow
Hongkong: Disney+ usunął odcinek "Simpsonów" krytykujący Chiny