Łatwogang i Roxie Węgiel we wspólnym kawałku

Łatwogang nagrał utwór z Roxie Węgiel. Został mu jedynie FRIENDZONE?

Źródło zdjęć: © YouTube
Konrad SiwikKonrad Siwik,27.05.2023 11:00

Objawienie polskiego TikToka, czyli Łatwogang w ostatnim czasie dosłownie speedrun’uje swoją karierę. Po owocnej muzycznej współpracy z onegdaj Quebonafide nagrał kawałek ze swoją crush - Roxie Węgiel. Dostał od niej kosza i został sfriendzonowany, ale to nie koniec jego miłosnych podbojów.

Łatwogang w ostatnich dniach nie daje o sobie zapomnieć. Z okazji wbicia miliona obserwatorów na TikToku nagrał kawałek "Wszystko jest dla ludzi". Pomagał mu Kuba Grabowski, który porzucił swoją sceniczną postać Quebonafide. Ich współpraca rozpoczęła się od zmontowania przez tiktokera teledysku do "Sniffing Gas" z udziałem Omega Sapien.

Quebonafide & Omega Sapien - Sniffing Gas (Prawieofficial Music Video)

Łatwogang i Roxie Węgiel nagrali "FRIEDNZONE"

Po tych przebojach między Grabusem a Łatwogangiem ewidentnie pojawiła się braterska więź. Tiktoker z jego pomocą nagrał miłosną piosenkę dedykowaną Roxie Węgiel.

ŁATWOGANG-ROXIE WĘGIEL

Młoda artystka szybko odpowiedziała na jego zaloty. Niestety mogła mu zaoferować jedynie "FRIEDNZONE", który stał się również tytułem ich wspólnego utworu.

Kawałek "Roxie Węgiel" tak bardzo zwrócił uwagę wokalistki, że wpadła ze swoim partnerem do studia, gdzie znajdował się również Grabus. Na miejscu dograła refren do najnowszego utworu tiktokera.

ŁATWOGANG feat.ROXIE WĘGIEL-FRIENDZONE

Łatwogang nawija w nim teksty pokroju: "widziałem w wyobraźni parę, ta para to my", ale "te myśli chyba nic nie dały", bo jak w refrenie oznajmiła Roxie: "obawiam się, że wchodzi w grę jedynie FRIENDZONE, jedynie FRIENDZONE, jedynie FRIENDZONE".

"Zawsze wolałem cię od Viki Gabor, ale teraz to odkładam na bok. [...] Może to przez to, że masz chłopaka, pięć sekund ciszy dla poległego brata. Teraz mi został jedynie FRIENDZONE" - słyszymy od Łatwoganga w kolejnej zwrotce.

"Jesteś uroczy, ale masz FRIENDZONE’A, trochę się spóźniłeś, bo jestem zaręczona" - kwituje Roxie. Na tym jednak utwór produkowany przez Leeo Wav się nie kończy, bo wtem do akcji wkracza… Lexy Chaplin!

Całość została bardzo pozytywnie odebrana przez widzów i słuchaczy. Pojawiają się nawet komentarze, że dawno nikt nie wstrząsnął tak polskim internetem, a Łatwogang powinien reprezentować Polskę na Eurowizji w przyszłym roku.

"Proszę reprezentuj nas na Eurowizji za rok" - czytamy w komentarzach pod trackiem.

Łatwogang na randce z Lexy Chaplin

"Zostaw Roxie z Kevinem w domu, Lexy Chaplin mogę ci pomóc" - nawija influencerka, po czym dodaje: "chodźmy na randkę do Maka, widzę w tobie chłopaka, więc może razem zawiążemy sojusz". Na teledysku z kolei widzimy Łatwoganga i Lexy, która w uroczy sposób częstuje tiktokera swoim posiłkiem.

Lexy Chaplin karmi Łatwoganga
Lexy Chaplin karmi Łatwoganga (YouTube)

Zdaje się więc, że mamy na naszym podwórku nowy power couple. Lexygang? Łatwochaplin? - jak kto woli. Tymczasem my czekamy, aż Łatwogang nagra coś z Jakubem z Ciechanowa. W końcu dzięki znajomości z Grabowskim jest od niego o rękę kolego.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 1
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0