Jakub z Ciechanowa szuka pracy

Jakub z Ciechanowa ma chrapkę na więcej. Szuka nowej pracy na LinkedInie

Źródło zdjęć: © Instagram
Konrad SiwikKonrad Siwik,28.03.2023 12:30

Jakub Grabowski w zeszłym roku zapowiedział na Twitterze, że przyszedł czas na podbicie kolejnej platformy społecznościowej. Jego wybór padł na LinkedIn, gdzie obecnie szuka "dodatkowej fuszki".

Quebonafide, który w mediach społecznościowych i nie tylko posługuje się również innymi aliasami takimi jak Jakub z Ciechanowa, Kuba Grabowski czy Młody Grabus, ma ogromne grono fanów na różnych platformach. Jego główne konto na Instagramie śledzi milion użytkowników, prywatne (mlody_grabus) – 65 tys., a Jakuba z Ciechanowa – 109 tys. Na Twitterze z kolei ma 157 tys. obserwujących.

Liczby te z pewnością robią wrażenie, a sam Que po osiągnięciu 100 tys. na Twitterze zdecydował się na podbój kolejnego serwisu społecznościowego. "100 tysięcy osiągnięte. Czas na podbój Linkedina" – napisał raper w lipcu zeszłego roku. I wiele wskazuje na to, że właśnie realizuje swój plan.

trwa ładowanie posta...

Jakub z Ciechanowa podbija LinkedIn

Na LinkedInie funkcjonuje bowiem profil Jakuba Grabowskiego, który załączoną do niego głosówką przedstawia się jako "Jakub z Ciechanowa". Samo nagranie może być potwierdzeniem, że rzeczywiście mamy tu do czynienia z raperem. Można je sprawdzić klikając 🔊 znajdujący się przy nazwisku w profilu rapera.

W jednej z ostatnich publikacji Jakub poinformował linkedinową społeczność, że właśnie szuka dodatkowej roboty – co zostało wychwycone przez prywatną grupę na Facebooku (25,3 tys. członków), która śledzi poczynania rapera.

"Witam, nazywam się Jakub, ale niektórzy mogą mnie kojarzyć spod sceny jako Jakuba z Ciechanowa. Moja kariera rozwija się w szalonym tempie, ale pomyślałem sobie, że dodatkowa fuszka nie zaszkodzi. Jakbyście słyszeli o jakiejś dodatkowej pracy, która pozwoli mi osiągnąć sukces w kolejnej dziedzinie, to dajcie znać, dawajcie lajki, wpisujcie te komentarze, podobno to zwiększa szanse na nową pracę. Miłego linkedinowania" – napisał Jakub z Ciechanowa.

Wpis Jakuba z Ciechanowa na LinkedInie
Wpis Jakuba z Ciechanowa na LinkedInie (LinkedIn)

Grabowski otrzymał już liczne propozycje pracy w komentarzach, a czas pokaże, na co padnie jego wybór. Wiadomo natomiast, że pan Jakub szuka wyzwań, więc zwyczajna praca w biurze raczej nie przejdzie. Tymczasem jego fani doszukują się w tym wszystkim kolejnej kontrowersyjnej akcji promocyjnej. Jednak jak zapewnia raper, kawałków od Quebonafide już nie usłyszmy. Możemy więc tylko liczyć na to, że nowa praca nie pochłonie na tyle Jakuba z Ciechanowa, że również zejdzie ze sceny.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 1
  • emoji ogień - liczba głosów: 2
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 2
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0