Latwogang zmontował utwór Quebonaide z Omega Sapien "Sniffing Gas"

Quebonafide, Omega Sapien i Latwogang: prawie oficjalny teledysk "Sniffing Gas"

Źródło zdjęć: © TikTok, YouTube
Maja Kozłowska,
21.05.2023 12:30

Tiktoker Latwogang napisał do Quebonafide, że podoba mu się numer "Sniffing Gas" i dostał od rapera materiały do zmontowania całego utworu.

Latwogang jest jednym z najciekawszych polskich tiktokerów. Jak coś mówi, to zawsze dotrzymuje słowa i ma na koncie naprawdę sporo dziwnych akcji. Od polecenia do Ohio specjalnie po to, żeby zatańczyć Ohio dance przez rywalizowanie z Buddąpapier-kamień-nożyce o 20 tys. zł aż do wywalczenia sobie miejsca w FAME MMA. Tiktoker niedawno zdradził, że brał udział w castingu do "Twoje 5 Minut 2", ale jego zgłoszenie nie zostało przyjęte. Czyżby Friz dostrzegał w nim konkurencję?

Najnowszy projekt Latwoganga to bliska współpraca z mega nieoczekiwanym gościem. Tiktoker napisał do Quebonafide, że bardzo podoba mu się snippet numeru "Sniffing Gas" z Omega Sapien. Wyraził ubolewanie, że utwór nie ukazał się oficjalnie, na co raper wysłał mu wszystkie materiały do samodzielnego montażu. "Sniffing Gas" DIY.

trwa ładowanie posta...

Quebonafide i Latwogang, nikt się nie spodziewał, każdy potrzebował

Kuba Grabowski oficjalnie ogłosił, że kończy z rapem i dlatego podzielił się na Twitterze zapisami swoich niedokończonych numerów. Część można znaleźć na soundcloudzie, część pozostaje w formie głosówek na messengerze. Fani również wzięli sprawy w swoje ręce i pospawali pocięte fragmenty w całość - np. w numer zatytułowany "Czarne mleko".

Quebonafide skupia się obecnie na rozwoju w branży spożywczej (tu możesz zobaczyć nasz test najnowszych lodów Miss Ti) oraz planuje stworzenie z fanami komiks o Miss Ti.

Raper wyraził aprobatę dla montażu Latwoganga i udostępnił "Sniffing Gas" w mediach społecznościowych. Kto wie, może dzięki pracy tiktokera utwór wpadnie także na Spotify?

Quebonafide & Omega Sapien - Sniffing Gas (Prawieofficial Music Video)

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 1
  • emoji ogień - liczba głosów: 3
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 1