Latwogang i Quebonafide na piaszczystej plaży

Latwogang wydał piosenkę. To na pewno nie diss na Mini Majka

Źródło zdjęć: © Instagram, YouTube
Konrad SiwikKonrad Siwik,23.05.2023 19:45

Latwogang w piorunującym tempie zdobywa popularność w mediach społecznościowych. Ostatnio obiecał, że z okazji wbicia miliona na TikToku nagra dla nas piosenkę. Gruba bańka już pękła, a na YouTube wylądował kawałek "Wszystko jest dla ludzi".

Ostatnio w sieci jest wyjątkowo głośno o tiktokerze Latwogang. Młodziak zasłynął podstępnym posunięciem Boxdelowi umowy na walkę w Fame MMA czy zakładami z Buddą. Latwogang z pewnością śledzi też poczynania onegdaj Quebonafide.

TikToker nawiązał kontakt z Kubą Grabowskim, aby wyrazić swoje ubolewanie faktem, że "Sniffing Gas" z Omega Sapien - którego snippet pojawił się na Twitterze - nie ukazał się oficjalnie. Młody Grabus w odpowiedzi przesłał mu wszystkie materiały do samodzielnego montażu.

trwa ładowanie posta...

W efekcie dostaliśmy "Prawieofficial Music Video" do "Sniffing Gas". Obok "Czarnej Kawy", która wciąż wisi na SoundCloud, jest to drugi pełny kawałek z udostępnionych przez Grabusa snippetów i głosówek.

Quebonafide & Omega Sapien - Sniffing Gas (Prawieofficial Music Video)

Latwogang wydał piosenkę "Wszystko jest dla ludzi"

Na tym jednak wspólna przygoda tiktokera i eksrapera się nie kończy. Latwogang opublikował na TikToku nagranie, w którym zapowiedział nagranie piosenki z okazji wbicia miliona obserwujących. Do pomocy w tym przedsięwzięciu zaangażował właśnie Grabowskiego.

trwa ładowanie posta...

Gruba bańka na TikToku już pękła, a na YouTube wleciał kawałek "Wszystko jest dla ludzi". I nie jest to diss na Mini Majka. Latwogang nawija w nim o rzeczach, które rzekomo zrobił, ale raczej nie powinien ze względu na ludzką przyzwoitość. Utwór może i nie urywa czterech liter, ale z pewnością wpada w ucho. Zresztą posłuchajcie sami.

LATWOGANG-WSZYSTKO JEST DLA LUDZI

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 1
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0