s

Roxie Węgiel wstydzi się współprac? Internauci krytykują

Źródło zdjęć: © Instagram
Oliwia Ruta,
30.04.2024 13:45

Roksana Węgiel, znana jako "Roxie Węgiel", znalazła się w ogniu krytyki. Wszystko przez sposób, w jaki oznacza płatne współprace. Informację o tym, że dana relacja to reklama umieszcza w ledwo widocznym miejscu. Wielu internautów uważa, że nie powinna w ten sposób postępować. Czy gwiazda zastosuje się do rad?

Roksana Węgiel, występująca pod pseudonimem "Roxie Węgiel", to polska piosenkarka młodego pokolenia. Artystka zdobyła ogromną popularność dzięki wygranej w 2018 r. w międzynarodowym konkursie muzycznym dla dzieci - Eurovision Song Contest Junior. Jej zwycięska piosenka nosiła tytuł "Anyone I Want to Be". Roxie zawdzięcza swoją sławę również dzięki udziale w polskiej edycji programu "The Voice Kids".

Roxie Węgiel wstydzi się podejmowanych współprac?

Roxie Węgiel weszła w nową współpracę z marką zajmującą się produkcją ubrań sportowych, która swojej ofercie ma legginsy, bluzki, topy, staniki sportowe oraz inne akcesoria przydatne podczas treningów.

trwa ładowanie posta...

Na instastosty piosenkarki pojawiło się kilka zdjęć w strojach firmy, z którą podjęła współpracę. Roxie podpisuje relacje słowami: "Na stronie [nazwa marki] znajdziecie mnóstwo pięknych zestawów do ćwiczeń". Wielu internautów zwróciło uwagę na jeden drobny szczegół. Artystka umieściła hasztag informujący o tym, że jest to reklama w bardzo słabo widoczny sposób. Niektórzy w ostrych słowach wyrażają krytykę.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

LIZA MOCNO o NIKICIE I FERRARIM [Fagata, Paramaxil, Nawcia, Gola] #1 odc

Internauci oburzeni postawą piosenkarki

Wielu internautów nie może zrozumieć postawy piosenkarki. Niektórzy w ostrych słowach wyrażają krytykę: "A nie jest przypadkiem tak, że oznaczenie współpracy musi być dobrze widoczne praktycznie od razu po spojrzeniu na relację?", "Bez kitu, który mamy rok, że są influencerzy, którzy myślą, że ludzie to i*ioci i nie widzą, że laska jest pierwszy raz ubrana w cały strój jednej marki, oznacza ją i wychwala, oj tak, po prostu pokochała tę markę, na pewno nie współpraca", "Ale im to wstyd jest, że coś reklamują czy o co chodzi?".

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 2
  • emoji ogień - liczba głosów: 4
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 6
  • emoji smutek - liczba głosów: 2
  • emoji złość - liczba głosów: 5
  • emoji kupka - liczba głosów: 28
Jolka,zgłoś
Strasznie pomalowane dziecko
Odpowiedz
0Zgadzam się0Nie zgadzam się
Lechuu,zgłoś
Roxie jest rzeczywiście cudownym zjawiskiem.Niestety ma pecha ,(lub inaczej :nie ma szczęścia ) do kompozytorów i twórców piosenek...To bolączka nie tylko jej,ale wielu niezłych głosów...Brakuje zawodowców z warsztatem i czuciem...a producenci to najczęściej hieny ,które chcą zarobić,a niekoniecznie otrzymywać produkt wysokiej jakości...
Odpowiedz
1Zgadzam się1Nie zgadzam się
micha,zgłoś
A dlaczego ona nie uczy się? Chce być zawodówką?
Odpowiedz
11Zgadzam się4Nie zgadzam się
zobacz odpowiedzi (1)
Zobacz komentarze: 15