Zwolennik Konfederacji uderza w youtuberów

Zwolennik Konfederacji uderza w youtuberów. Przyłbice i kaski na wirusy

Źródło zdjęć: © canva / canva
Weronika Paliczka,
05.10.2023 10:01

Czy aferę związaną z nadużywaniem seksualnym można w logiczny sposób połączyć z Covidem? Nie, jednak nie przeszkodziło to zwolennikowi Konfederacji w ataku na youtuberów zamieszanych bądź komentujących sprawę.

Prawdziwy Konfederata zawsze znajdzie okazję, żeby wtrącić swoje trzy grosze. Nieważne, czy treść wypowiedzi zwolennika Sławomira Mentzena jakkolwiek łączy się z poruszanym tematem. Ważne, żeby się wypowiedzieć. Taką właśnie zasadę zastosował Marcin Raszkowski, który sam o sobie pisze: "konserwatywny liberał, korwinista. Podróżnik, harleyowiec, makler papierów wartościowych, analityk, przedsiębiorca".

Jak łączy się Pandora Gate z Covidem? Nijak, ale Konfederata to połączy

We wpisie na X (Twitterze) Marcin Raszkowski napisał:

"Tak się unoszą tą Pandora Gate, a proszę mi powiedzieć, który z tych młodych youtuberów wplątanych w to lub teraz ochoczo komentujących dla zasięgów, zająknął się choć raz o mordowaniu ludzi lockdownem, debilach w maskach, przyłbicach i kaskach na wirusy, certyfikatach na wejście do knajp i po tym pojechał tak po bandzie? I nie teraz, tylko w środku lockdownu?"

trwa ładowanie posta...

Co ciekawe, kilka postów później Konfederata atakuje m.in. Borysa Budkę, ponieważ gdy rodziła się jego córka, on musiał chodzić w maseczkach ze względu na pandemię koronawirusa. Nieważne, że w latach 2019-2022/2023 Polską rządził PiS, a nie PO. Ważne, że można zaatakować.

Jak zwolennik Konfederacji połączył kwestię nadużyć seksualnych wobec nieletnich z noszeniem maseczek? Nie wiadomo. Takie samo pytanie zadano mu w komentarzach. Jeden z internautów napisał:

"Kasuj z internetu to, co napisałeś. Idź sobie siedzieć w domu z foliową czapką na głowie, ale nie wykorzystuj afery p*dofilskiej do siania swoich dyrdymałów."

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 8
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 1
  • emoji kupka - liczba głosów: 5
Aligatoryca,zgłoś
Nie dajcie się Polacy nabrać na tych faszyzujących Konfederatów poprzebieranych w mundurki demokratów. Trudno znaleźć w sejmie większych troglodytów od Konfederatów, szerzących pseudonaukowy bełkot, skrajną nietolerancję i antywolnościowe hasła. Nie ma dnia, żeby ich przedstawiciele kompletnie się nie ośmieszali i nie kompromitowali Polaków.
Odpowiedz
2Zgadzam się4Nie zgadzam się
zobacz odpowiedzi (1)