Malik Montana opluł dyfuzor paliwa. Wyobraźnia internautów działa
Mosa Ghawsi, w internecie znany jako "Malik Monana", opublikował szokujące nagranie ze stacji benzynowej. Raper przed włożeniem dyfuzora paliwa do samochodu, soczyście splunął na niego. Wyobraźnia internautów zaczęła działać. W komentarzach starają się skompromitować Malika.
Mosa Ghawsi, działający pod pseudonimem artystycznym "Malik Montana", to niemiecko-polski raper. Mężczyzna urodził się 11 marca 1989 r. w Hamburgu. Swoją karierę rozpoczął już w 2008 r. Wtedy też zaczął tworzyć anglojęzyczny hip-hop we współpracy z niemieckim raperem Sentino. Rapera można znać z takich piosenek jak "Jetlag", "Papuga" czy "Samolotowy tryb".
Podobne
Malik Montana jest dość kontrowersyjną postacią polskiej sceny rapowej. Artysta wielokrotnie był posądzany o homofobię, dyskryminację kobiet, seksizm oraz gnębienie młodych ludzi. W internecie co jakiś czas wybuch nowa afera z udziałem Montany.
Malik Montana splunął na dyfuzor paliwa
Malik Montana po raz kolejny dopuścił się kontrowersyjnego czynu. W internecie opublikował filmik, który wzburzył wielu internautów. Raper nagrał swoją wizytę na stacji benzynowej. Zamiast normalnie skorzystać z dyfuzora do tankowania paliwa, to przed włożeniem do wlewu samochodu obficie na niego splunął. Dodatkowo w tle leciała piosenka rapera "Samolotowy tryb". Filmik został ściągnięty kilka godzin po publikacji przez YouTube.
Dalsza część artykułu pod materiałem wideo
KUBA SZMAJKOWSKI: ZAWSZE CHCIAŁEM ŚPIEWAĆ SOLO
Malik Montana pobudził wyobraźnię internautów
Pod filmikiem Malika pojawiła się masa komentarzy. Wiele osób postanowiło skompromitować rapera. Niektórzy zrobili to za pomocą sprośnych skojarzeń i wulgarnych wypowiedzi. Sugerowali, że artysta jest homosksualistą oraz że występuje w filmach dla dorosłych, co jest dla niego największą obrazą.
Internauci skomentowali filmik słowami: "przyzwyczajenia z pracy", "jest trochę upośledzony, niech się wyszaleje, bo cicho o chłopaku jest", "to przez takie zwierzęta są rękawiczki jednorazowe do tankowania", "i on robi z siebie international superstar, a o*pierdala taka wieś".
Popularne
- "POLSKA GUROM" - Przemek Kucyk zgłasza się na Eurowizję. To jego topka polskiej (pop)kultury
- Nikita i Cameraboy rozstali się? Mocny statement krąży w sieci
- Nudna reklama Friza i Wersow. Recenzja "Friz & Wersow. Miłość w czasach online"
- Znamy cenę biletów na Doję Cat. Na miejsca przy samej scenie trzeba się wykosztować
- Wejdą nowe smaki Wojanków? Internet huczy od pogłosek
- Antyki, czyli kuchnia babci na TikToku. Wywiad z ikonicznym twórcą
- Lola Young odwołała trasę koncertową? Wszystko przez dramatyczny wypadek na scenie
- Julia Wieniawa - "Światłocienie" nudzą i bawią [RECENZJA]
- Louis Tomlinson wystąpi w Polsce. Fani krytykują wybór daty koncertu?