Fagata tańczy z Najmanem

Niespodziewany film na TikToku. Fagata tańczy z Najmanem

Źródło zdjęć: © Fagata / TikTok
Natalia Witulska,
05.03.2024 16:15

W poniedziałek 4 marca na profilu Fagaty na TikToku pojawiło się nagranie, którego raczej nikt się nie spodziewał. Influencerka tańczy razem z polskim pięściarzem Marcinem Najmanem. Wschodząca raperka promuje w ten sposób nową nutę.

Agata Fąk, działająca w internecie pod pseudonimem "Fagata", to popularna polska influencerka. Dziewczyna największą sławę zyskała dzięki związkowi z youtuberem Stuu, a także udzielaniu się w pierwszej edycji Teamu X. Słynie z tego, że jest wyzwolona, ma ostry język, a w jej słowniku nie istnieje pojęcie tabu. Wykorzystuje to do robienia kariery muzycznej, którą rozpoczęła w 2022 r. Agata wielokrotnie mówiła, że chce być uznawana za jedną z najlepszych raperek w kraju.

Najgłośniej o muzyce Fagaty zrobiło się w grudniu 2023 r. Wtedy to wydała numer o tytule "Bandycka jazda". Dziewczyna rapuje w nim, że jest "seksi c*pką spod Konina". Tekst ten odbił się szerokim echem w mediach społecznościowych. Powstało wiele przeróbek oraz tiktoków z użyciem dźwięku z piosenki. Większość internautów wyśmiewała Agatę oraz jej rap, ale trzeba przyznać, że influencerka osiągnęła to, co chciała. Na ten moment teledysk do numeru obejrzało ponad trzy i pół miliona osób.

Fagata tańczy z Najmanem na TikToku

Marcin Najman to polski pięściarz, kick-bokser, freak-fighter, a także promotor boksu, który w polskim internecie odgrywa rolę człowieka-mema. Większość ludzi kojarzy go z tym, że przegrywa wszystkie walki, w których bierze udział. Głośno zrobiło się o nim w grudniu 2020 r. Wtedy to w słynnej już niebieskiej kurtce udał się do Częstochowy pod stadion Rakowa, gdzie czekał na sparing z Krzysztofem Stanowskim. Do walki między panami nigdy nie doszło, ale film, na którym Marcin Najman chodzi i szuka przeciwnika na zawsze pozostanie w pamięci polskich internautów.

Wizyta o 12.00 pod budynkiem Rakowa na zaproszenie Plastusia Stanowskiego

W poniedziałek 4 marca Agata udostępniła film na TikToku, którego bez wątpienia większość internautów się nie spodziewała. Promując swoją nową piosenkę "Kubki", której premiera jest w środę 6 marca, Fagata tańczy z Marcinem Najmanem. Powiedzieć, że zawodnik Clout MMA jest zdezorientowany, to jak nie powiedzieć nic.

Trudno stwierdzić, czy Marcinowi Najmanowi spodobał się fragment nowej nuty Fagaty, czy nie. Na nagraniu wydaje się bardzo skonfundowany oraz onieśmielony. Chyba nie do końca słyszał tekst piosenki znanej polskiej influencerki. Trzeba jednak przyznać, że robił dobrą minę do złej gry. Szeroko się uśmiechał oraz próbował tańczyć w rytm beatu, który dobiegał z telefonu.

trwa ładowanie posta...

Lexy widoczna na filmie Fagaty

Oprócz Marcina Najmana na udostępnionym filmie widoczna jest również Lexy, była przyjaciółka Fagaty. Od kilku tygodni internauci spekulują, czy dziewczyny zakopały topór wojenny i czy istnieje szansa na powrót do bliskiej relacji. Na krótkim materiale widać, jak Agata szeroko uśmiecha się do byłej koleżanki. Wydaje się, że dziewczyny dobrze czują się w swoim towarzystwie. Bez wątpienia wiele fanek oraz fanów tego duetu cieszyłby się, gdyby inlufencerki znowu się ze sobą przyjaźniły.

FAGATA - Bandycka jazda

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 2
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 2