Fagata odmówiła zdjęcia fankom. Ostra konfrontacja z rodzicami

Fagata odmówiła zdjęcia fankom. Ostra konfrontacja z rodzicami

Źródło zdjęć: © Instagram
MAKO,
18.05.2024 10:15

Fagata zaplusowała? Kontrowersyjna influencerka zdobyła poklask wśród internautów, którzy chwalą jej zasady moralne.

Fagata jest jedną z najpopularniejszych polskich influencerek. Karierę robiła u boku swego byłego chłopaka Stuu Burtona, dzięki któremu znalazła się w Teamie X [grupie młodych twórców internetowych związanych z agencją Spotlight - przyp.red.]. Fagata była również freak fighterką - walczyła m.in. w federacji High League oraz Fame MMA. Aktualnie skupia się na karierze muzycznej - wydała już kilka singli i gra minikoncerty w klubach w całej Polsce. Jak przystało na raperkę ma już na koncie beef z Oliwką Brazil.

Oprócz wypuszczania kontrowersyjnych piosenek, z których najbardziej znana jest "Bandycka jazda" z mocnymi wersem już na rozgrzewkę: "ja jestem Fagata, sexy c*pka spod Konina", influencerka aktywnie promuje się na niebieskiej platformie, gdzie zamieszcza treści dla dorosłych. W wywiadzie z Żurnalistą przyznała, że za pierwszy miesiąc działalności zarobiła tam ponad 220 tys. zł.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

FAGATA O SWOIM EX, ZAŁOŻONYM 0NLYFANS I SWOJEJ PRZYSZŁOŚCI | Vibez Talk

Fagata i dziewięcioletnie fanki

Nie tak dawno wybuchła afera, ponieważ do sieci wyciekło nagranie, jak małe dziewczynki jadąc na obóz Julii Żugaj, śpiewały wulgarne piosenki Fagaty. Filmiki były opatrzone podpisami w stylu "kocham cię Fagata" czy "jesteś moją idolką". Niektórzy oburzyli się i zwrócili uwagę na to, czy rodzice interesują się tym, kogo ich dzieci śledzą w internecie. Inni stwierdzili, że kiedy sami byli młodzi, również słuchali piosenek nieodpowiednich do swojego wieku.

Wczoraj Fagata osobiście przeżyła bliską konfrontację z małymi fankami. Trzeba podkreślić, że influencerka zachowała się bardzo świadomie i odpowiedzialnie.

- Ej słuchajcie tego, jestem sobie w galerii [...] jedziemy teraz na koncert i miałam taką sytuację [...]. Podchodzą do mnie ludzie, robię sobie zdjęcie. I nagle podchodzą do mnie ze cztery takie, nie wiem, maks dziewięcioletnie dziewczynki z rodzicami i te dziewczynki pytają, czy mogą sobie zrobić ze mną zdjęcie. I ja odpowiadam, no niestety, jesteście za młode - relacjonuje Fagata.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

FAGATA - Bandycka jazda

Fagata pogoniła mamę. Zrobiła głupią minę

Na tym jednak konfrontacja z dziećmi się nie skończyła. Do akcji wkroczyła jedna z matek, która według opowieści Fagaty głośno skomentowała "sorry dziewczynki, jesteście za młode na zdjęcie. Takie są gwiazdy w tych czasach".

Fagata nie pozostawiła tego bez odpowiedzi i króciutko wyjaśniła kobietę.

Proszę pani, ja m.in. jestem znana z tego, że wstawiam rozbierane zdjęcia do internetu. I babka tak :O. Więc raczej niech pani się zajmie tym, co dzieci oglądają. I to pokazuje, jak rodzice wiedzą, co dzieci robią w internecie.

x
x (Fagata, Instagram)

Internauci w tej sytuacji murem stanęli za Fagatą, a pod jej adresem posypały się przychylne komentarze.

"Jak jej nie szanuję, tak tutaj miała mega rację". "Fagata miała rację, to rodzice są od tego, żeby wychowywać i pilnować, co robią dzieci". "Fagata z rigczem" - komentują na X.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 9
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 6
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 10
Rafi,zgłoś
Kto to jest?
Odpowiedz
7Zgadzam się0Nie zgadzam się