Wskoczyła na płot sąsiadów? Przestraszyła się dzików

Wskoczyła na płot sąsiadów? Przestraszyła się dzików

Źródło zdjęć: © Canva
Oliwia Ruta,
01.06.2024 21:40

W internecie pojawiło się viralowe nagranie. Pewna influencerka opublikowała tiktoka, na którym relacjonuje starcie z dzikiem. Kobieta ze strachu wskoczyła na płot sąsiadów. Niektórzy obrońcy przyrody krytykują jej zachowanie. Stają po stronie zwierząt. Tiktokerka wyjaśnia komentujących.

Dzikie zwierzęta coraz częściej pojawiają się na terenach miejskich. Najczęściej szukają tam pożywienia i schronienia. Obecnie lisy, dziki, a nawet sarny można spotkać zarówno w parkach, jak i na betonowych ulicach. Obecność leśnych zwierząt nierzadko jest wyzwaniem dla mieszkańców i władz miasta. Te często straszą ludzi, deptają uprawy czy niszczą teren.

Wskoczyła na płot sąsiadów? Przestraszyła się dzików
Wskoczyła na płot sąsiadów? Przestraszyła się dzików (Canva)

Tiktokerka przestraszyła się dzików

Patrycja Ojdowska, działająca pod pseudonimem "Miss Rolnik", to influencerka zajmująca się nagrywaniem kontentu związanego z rolnictwem. Kobieta mieszka na obrzeżach Gdyni, co pozwala jej spełniać się w swojej pasji. Zarówno na Instagramie, jak TikToku obserwuje ją ponad 30 tys. osób.

trwa ładowanie posta...

31 maja influencerka opublikowała filmik, który wstrząsnął użytkownikami TikToka. Kobieta udostępniła relację ze starcia z dzikami. Na nagraniu możemy zobaczyć dwa duże dziki z małymi. Zwierzęta wystraszyły instagramerkę, która w panice wskoczyła na płot sąsiadów.

Tiktokerka wyjaśnia obrońców przyrody?

Pod filmikiem pojawiła się masa komentarzy. Jedna z internautek pisze: "Ludzie, pobudowali się na terenach dzików i innych zwierząt leśnych i drą japę, bo idą dziki. Matka tylko dbała o swoje dzieci".

trwa ładowanie posta...

Influencerka postanowiła odpowiedzieć na zaczepkę. W kolejnym wideo tłumaczy, że nie jest zła na obecność zwierząt. Mówi, że przestraszyła się, ponieważ dzik zachowywał się bardzo nietypowo. Nie rozumie myślenia internautki, która skrytykowała jej zachowanie: "Zdaniem pani Basi albo ja w ogóle nie powinnam wychodzić z domu, bo cała ta przestrzeń jest dzików i to one muszą być szczęśliwe, a nie ludzie albo w ogóle nie powinnam istnieć, bo wtedy to już w ogóle dziki byłyby szczęśliwe i miałyby więcej przestrzeni dla siebie".

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 2
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0