"Magiczne sposoby wsiadania na Daisy". Hobby horse'iara radzi

"Magiczne sposoby wsiadania na Daisy". Hobby horsiara radzi

Źródło zdjęć: © TikTok
Oliwia Ruta,
10.07.2024 12:00

W internecie pojawił się poradnik pewnej koniary. Dziewczynka opublikowała filmik, w którym pokazuje: "magiczne sposoby wsiadania na Daisy". Na nagraniu dosiada drewnianego konia i pokazuje różne pomysły, jak tego dokonać bez stołka.

Hobby horsing to nietypowa forma sportu, w której uczestnicy zwani "hobby horse riders" wykonują różnorodne konkurencje jednocześnie, ujeżdżając konia na drewnianym patyku (hobby horse). To rodzaj zabawy, która łączy elementy jazdy konnej z kreatywnością i rywalizacją. Sport wywodzi się z Finlandii. Obecnie największą popularnością cieszy się wśród dzieci i młodzieży.

trwa ładowanie posta...

Niestety nie wszyscy doceniają ten sport. Wielu internautów nabija się z osób, które trenują ujeżdżanie drewnianych koni. Niedawno youtuber Jakub Patecki znany jako "Patec Wariatec" odwiedził klub, w którym spróbował hobby horsingu. Influencer przyznał, że to wcale nie takie łatwe, jak może się wydawać.

Koniary dzielą się swoją pasją

W mediach społecznościowych pojawia się coraz więcej kont poświęconych hobby horsingowi. Dzieci chwalą się swoimi umiejętnościami i publikują przeróżne poradniki np. na TikToku.

trwa ładowanie posta...

Jednym z takich profili jest konto o nazwie "koniarka_20". Dziewczynka udostępnia filmiki, na których opiekuje się drewnianym koniem, a nawet na nim jeździ. Internautka ma również specjalny stelaż do nauki wsiadania na zwierzę. To właśnie w takiej formie rumak najczęściej pojawia się na nagraniach.

Jak dosiąść Daisy?

Daisy to wyżej wspominany drewniany koń dziewczyny. Koniarka_20 opublikowała nowy poradnik: "moje magiczne sposoby na wsiadanie na Daisy bez stołka". Na filmiku przedstawia pomysły na to, jak dosiąść swojego rumaka. Wykorzystała do tego siatkę ogradzającą posesję, drzewo, cegły, huśtawkę oraz wiadro. Udało się jej również wskoczyć na drewniane zwierzę - wzięła duży rozpęd i w mgnieniu oka znalazła się na grzbiecie rumaka.

trwa ładowanie posta...
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0