Influencerka karmi dziecko surowym mięsem? Mamy w szoku
Zuzanna Borucka, dawniej znana jako "Banshee" lub "Szalona Zuzia", udostępniła Instastory. Youtuberka dodała zdjęcie syna oraz jego posiłku, który do złudzenia przypominał surowe mięso. Wielu internautów zszokował oryginalny gust dziecka. Co naprawdę znajdowało się na talerzu chłopca?
Jedzenie surowego mięsa to bardzo drażliwy temat. Na świecie jest wielu zwolenników tatara czy krwistego steka. Koneserzy odważnych potraw często nie zdają sobie sprawy z chorób, którymi można zarazić się przez spożywanie nieprzetworzonego mięsa. Najczęściej słyszy się o niebezpiecznych bakteriach takich jak Salmonella, Listeria, Campylobacter i Escherichia coli. Te są w szczególności groźne dla dzieci oraz kobiet w ciąży, dlatego nie powinni oni spożywać surowego mięsa.
Influencerka podała surowe mięso dziecku?
Zuzanna Borucka, dawniej działająca pod pseudonimem "Banshee" oraz "Szalona Zuzia", to znana youtuberka. Kobieta już od nastoletnich lat nagrywała filmiki i tworzyła serie, które cieszyły się ogromną popularnością. Można ją znać z formatów takich jak "Ciastko", "Krówka" czy "Panierka". Influencerka kilkukrotnie zmieniała prezentowany kontent. Wszystko miało związek z dorastaniem, zdrowiem psychicznym oraz burzliwą przeszłością. Jakiś czas temu została szczęśliwą mamą Kazimierza.
Youtuberka dodała na Instastory zdjęcie posiłku synka. Jedzenie do złudzenia przypominało surowe mięso. Jedna z internautek skomentowała relację słowami: "mój syn też uwielbia surowe mielone i wątróbkę". Borucka szybko zareagowała i zapewniła, że na talerzu chłopca znajduje się owsianka z truskawkami.
Internauci reagują na zdjęcie
Wielu internautów było przekonanych, że dziecko je surowe mięso. Na portalu X komentują: "Swoją drogą ta pani z komentarza, jak można dawać dziecku surowe mięso? Chociaż mam nadzieję że nie wieprzowe", "Czy można dać dziecku tatar?", "Czekaj, jak można jeść surowe mielone mięso? dziecko tatara je?", "karma dla psów z puchy wygląda lepiej", "ale to serio wygląda jak surowe mięso".
Popularne
- Znamy przyczynę śmierci sowy Duolingo. Dua Lipa opłakuje ptaka
- Stuu został pobity? Szokujące nagranie obiegło internet
- Kotolga jest viralem na TikToku. Kim jest i co o niej wiadomo?
- Sowa Duolingo nie żyje. Wszyscy możecie ją mieć na sumieniu
- Żugajki na tropie nowego partnera Julii. Kim jest tajemniczy mężczyzna?
- Powstał tłumacz z polskiego na deweloperski. "Zrozum groźne gatunki"
- Sprawa korepetytora trafiła do Rzeczniczki Praw Dziecka. Co dalej?
- Damiano David wystąpił w Polsce. Zagrał nowy kawałek
- Jak pachną perfumy Skolima BEBECITA? Ekspert zabrał głos