Tiktoker przetestował chipsy od WK. Cena? "Oporowa"
15 zł za 50 gramów chipsów proteinowych o smaku bekonu - tyle trzeba zapłacić za najnowszy produkt od WK Dzik dostępny w Żabce. Czy ta cena jest uzasadniona? Internauci są podzieleni.
W Żabkach pojawiły się chipsy proteinowe sygnowane marką WK Dzik, stworzone z myślą o osobach trenujących. 50-gramowa paczka, zawierająca aż 23 gramy białka, kosztuje 14,99 zł. Jednak cena wzbudziła burzliwe reakcje w sieci. Tester Algorytmu, znany z recenzji nietypowych produktów, postanowił przetestować ten przysmak i podzielić się opinią.
Podobne
- Tiktoker przetestował wegańską Nutellę. W składzie ciecierzyca?
- Ile kosztuje jedzenie na jarmarku w 2024 r.? Tiktoker zdradził ceny
- Tiktoker przetestował pistacjowe mydło. Zapachem przypomina benzynę?
- Tiktoker ostrzega użytkowników iPhone'a. "Chcą wyłudzić dane"
- Produkty z internetu są niebezpieczne? Szokujący raport o platformach zakupowych
Test chipsów proteinowych od WK Dzik
Tester algorytmu wrzucił na TikToka filmik z testu chipsów proteinowych o smaku bekonu od WK Dzik. Kupił je w Żabce za piętnastaka bez grosza. "To najdroższe chipsy, jakie kiedykolwiek w życiu kupiłem💀 Co myślicie o proteinowych chipsach od WK DZIK?" - napisał w opisie filmu.
- Nowość w Żabce: proteinowe najdroższe chipsy od chłopaków z WK. Są one o smaku bekonowym, a taka 50-gramowa paczuszka kosztuje - uwaga - 15 zł. Chipsy wyróżniają się sporą ilością białka, ponieważ w całym opakowaniu znajdują się aż 23 gramy. [...] W smaku moim zdaniem jest to bardzo zbliżone do wafli ryżowych. Na początku czuć mocno bekonowe przyprawy i plus za ich ilość, ale po chwili zostaje smak właśnie tych wafli. Ja ponownie bym tego nie kupił, a wy dajcie znać, co sądzicie - zachęca na nagraniu Tester Algorytmu.
No i dali znać: "Cena przesadzona"; "15 zł to jakiś żart"; "Ile? 10 to już oporowo"; "nigdy bym tyle nie dała"; "Te 15 zeta za parę czipsów na krzyż to gruba przesada" - piszą widzowie. Cena chipsów poruszyła również użytkowników X. Jeden z nich napisał ironicznie: "Nie no, ale co wy Ponczek WK wyj*baliście z tą ceną to hit xd. 15 zł za małą paczkę czipsów".
Produkt dla specyficznej grupy odbiorców. Ponczek wyjaśnia
Choć cena faktycznie może odstraszać, warto zauważyć, że chipsy te nie są przeznaczone dla przeciętnego konsumenta. To propozycja dla osób aktywnych fizycznie, które dbają o makroskładniki w swojej diecie, a jednocześnie chcą czasem sięgnąć po słoną przekąskę. Zwyczajne ziemniaczane chipsy smażone na głębokim oleju dla takich osób mogą nie być odpowiednim wyborem.
Sam Ponczek WK, czyli jeden z członków ekipy Dzików, wyjaśnił w komentarzu pod nagraniem na TikToku i na X: "U nas na sklepie internetowym cena to 10 zł, nie mamy wpływu na ceny, które ustala sprzedawca. Chipsy białkowe są dużo droższe w produkcji, idealne makro wręcz niespotykane w tego typu produktach".
Wychodzi więc na to, że kupując chipsy bezpośrednio u chłopaków, można zaoszczędzić piątaka na paczce. A dla osób, które porzuciły zwykłe chipsy i inne przekąski na rzecz treningów, proteinowe chipsy od WK są z pewnością warte swojej ceny. W końcu, jeśli ktoś nie chce, nie musi ich kupować.
Popularne
- Viral Kebab już otwarty. Co wiadomo o nowym biznesie Ekipy?
- Czy 100 ludzi pokona goryla? Absurdalne pytanie rozpala internet
- Ile lat więzienia czeka Brainroty z TikToka? Bombardiro Crocodilo pocierpi najdłużej
- Niezobowiązująca praca po maturze. Czym jest GIG economy i freelancing?
- Julia Wieniawa chce zagrać Łęcką. Producent filmu zrujnował jej marzenie
- Bagi testuje okulary do ściągania. "Normalnie mi się wyświetla tekst"
- Budda bawi się w USA? Nagrania z youtuberem obiegły internet
- Flipowanie iPhone'ami sposobem na życie? Nowa moda na TikToku
- Co robić w maju w mieście? TOP 3 koncerty, na które warto się wybrać