Uprawiała seks z uczniem. Chłopak był zaledwie nastolatkiem
Michelle Solis to nauczycielka, która pracowała w jednym z gimnazjów w mieście Gridley w Hrabstwie Butte w Kalifornii. We wtorek 23 kwietnia stanęła przed sądem. Kobieta przyznała się do winy. Wysyłała niepoprawne zdjęcia do ucznia i uprawiała z nim seks.
Nauczycielami oraz nauczycielkami powinny być osoby odpowiedzialne oraz godne zaufania. To właśnie z nimi rodzice zostawiają swoje dzieci na bardzo długie godziny. Zdarzają się również sytuacje, w których nieletni wyjeżdżają na wycieczki ze szkolnymi opiekunami, co oznacza, że spędzają z nimi czasem kilka dni bez przerwy. Wydawać się mogło, że chęć uczenia oraz przekazywania wiedzy mają osoby, którym zależy na bezpieczeństwie dziecka. Niestety, zdarzają się nauczyciele wykorzystujący uczniów.
Podobne
Sprawy, w których opinia publiczna dowiaduje się, że nauczyciel wykorzystał ucznia, zawsze szokują i sprawiają, że włosy na głowie stają dęba. Za każdym razem wydaje nam się, że dana sytuacja będzie ostatnią, a uczniowie już nigdy nie będą musieli obawiać się, że cokolwiek im zagraża. Aktualnie stan Kalifornia żyje sprawą 46-letniej Michelle Solins. We wtorek 23 kwietnia kobieta stanęła przed Sądem Najwyższym Hrabstwa Butte. Amerykanka przyznała, że uprawiała seks ze swoim uczniem.
Nauczycielka oskarżona o wykorzystanie seksualne ucznia
Michelle Solins to 46-letnia nauczycielka. Przez wiele lat pracowała w gimnazjum Sycamore Junior High School w mieście Gridley w Hrabstwie Butte w Kalifornii. Kobieta już w 2021 r. wysyłała wulgarne oraz skandaliczne zdjęcia do jednego ze swoich uczniów. W tamtym czasie chłopak miał zaledwie 14 lat. Nauczycielka poprzez fotografie namawiała swojego podopiecznego do tego, aby poszedł z nią do łóżka. Mimo że sytuacje miały miejsce w 2021 r., Michelle Solins aresztowano dopiero jesienią 2023 r.
STYSIO: Chodziłem do patologicznej szkoły - NIKT NIE PONIÓSŁ KONSEKWENCJI
Prokurator okręgowy hrabstwa Butte, Mike Ramsey, w rozmowie z mediami powiedział, że służby zaczęły badać sprawę nauczycielki w październiku 2023 r. Na telefonie 14-latka policjanci odkryli erotyczne zdjęcia, które wysyłała do niego Michelle Solins. Dodatkowo znaleźli wiadomości, które kobieta wymieniała z uczniem. Miała nazywać ich relację "poważnym związkiem".
Michelle Solins aresztowano w listopadzie 2023 r. Wyszła na wolność, gdyż zapłaciła kaucję w wysokości 15 tys. dolarów (ok. 60 tys. zł). Kobieta zostanie wpisana do rejestru przestępców seksualnych. Ostateczny wyrok była nauczycielka usłyszy w czwartek 6 czerwca. Grozi jej do czterech lat więzienia stanowego.
Źródło: krcrtv.com
Popularne
- Viral Kebab już otwarty. Co wiadomo o nowym biznesie Ekipy?
- Ile lat więzienia czeka Brainroty z TikToka? Bombardiro Crocodilo pocierpi najdłużej
- Julia Żugaj wzruszona sukcesem swojego chłopaka? "Jestem dumna"
- Czy 100 ludzi pokona goryla? Absurdalne pytanie rozpala internet
- Uczestnik "Twoje 5 minut 3" wydał oświadczenie. "Nie jestem psycholem"
- Łatwogang nagra collab z bbno$? Internauci muszą spełnić jeden warunek
- Lokal sushi sparodiował zmarłego kilka dni temu rapera. "Joka zszedł z nieba"
- Zestawy Reziego w Pasibusie. Ile kosztuje zaskakująca nowość?
- Influencerka tłumaczy włoskie brainroty. Żarłacz Biegacz, Aligator Detonator i Patyk