Nauczycielka uprawiała seks z uczniem

Nauczycielka uprawiała seks z uczniem. Smutne słowa jej męża

Źródło zdjęć: © Canva, Meherrin River Regional Jail / Canva, Twitter
Jakub TyszkowskiJakub Tyszkowski,16.05.2024 15:45

Skandal w liceum w hrabstwie Mecklenburg w amerykańskim stanie Wirginia. Nauczycielka została oskarżona o seks z niepełnoletnim uczniem. Mąż kobiety stawił się przed sądem na przesłuchanie.

Claire Wright Mitchell znalazła zatrudnienie w szkole w 2022 r. Kobiecie niekoniecznie zależało na przekazywaniu wiedzy młodym Amerykanom. W większym stopniu interesowała się swoimi podopiecznymi jako kandydatami na partnerów do łóżka.

Prokuratura zwróciła uwagę podczas procesu na pewne zachowanie nauczycielki. Podczas jednej z wycieczek szkolnych zgłosiła się do prowadzenia zajęć z aerobiku w wodzie. Ćwiczyła razem z uczniami ubrana w dwuczęściowy strój kąpielowy. W pobliżu siedział jej mąż i relaksował się w jacuzzi. Sytuacja ta ma dla śledczych niepokojący charakter w kontekście późniejszych zachowań kobiety.

Nauczycielka uprawiała seks z uczniem

Jak donosi "The Independent", nauczycielka wysyłała uczniom zdjęcia swoich piersi jako zachętę, by pójść z nią do łóżka. Claire jest oskarżona, że z jednym z uczniów uprawiała seks, gdy odwiozła nastolatka ze szkoły do domu.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

STYSIO: Chodziłem do patologicznej szkoły - NIKT NIE PONIÓSŁ KONSEKWENCJI

Dyrekcja szkoły dowiedziała się o nieodpowiednim zachowaniu w lutym i zawiadomiła organy ścigania. Nauczycielka została aresztowana w kwietniu. Usłyszała zarzuty m.in. namawiania nieletniego do seksu oraz nadużywania swojej pozycji autorytetu w celu wykorzystywania dziecka. Sąd zgodził się na zwolnienie jej z aresztu za kaucją w wysokości 25 tys. dol. (ok. 100 tys. zł).

Mąż nauczycielki nic nie wiedział

Na pierwszej rozprawie był obecny mąż nauczycielki. Według prokuratury mężczyzna nie miał świadomości tego, co robiła jego partnerka. Kiedy skandal ujrzał światło dzienne, mąż nauczycielki próbował skontaktować się z ofiarami. Mężczyzna utrzymywał przed sądem, że o niczym nie miał pojęcia i nie widział, aby żona przyprowadzała uczniów do domu.

trwa ładowanie posta...

Nauczycielka nie przyznała się do stawianych zarzutów. Do czasu kolejnej rozprawy przebywa w areszcie domowym. Sąd zakazał jej korzystać z interentu i mediów społecznościowych, a także kontaktować się z osobami poniżej 18. roku życia.

Źródło: The Independent

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 3
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 1