Nauczycielka wykorzystała niepełnoletniego ucznia

Nauczycielka wykorzystała ucznia. Robili to w klasie

Źródło zdjęć: © canva
Maja Kozłowska,
26.01.2024 10:15

33-letnia Heather Hare była nauczycielką w szkole średniej w Little Rock w stanie Arkansas w USA. Kobieta uwiodła swego niepełnoletniego ucznia. Grożą jej za to poważne konsekwencje.

To nie pierwszy przypadek, kiedy osoba postawiona na wyższym stanowisku nadużywa władzy i autorytetu, aby wpłynąć na swoich podwładnych. Takie sytuacje dzieją się z różnych przyczyn: w grę wchodzą groźby, zniewagi słowne, ataki fizyczne, przemoc finansowa czy grooming, czyli wysublimowana manipulacja, która ma na celu zbudowanie emocjonalnej bliskości z dzieckiem (lub osobą dużo młodszą, niepełnoletnią itp.).

Sprawa nauczycielki z USA jest jedną z wielu. Pedagożka wykorzystała ucznia ze szkoły średniej, w której pracowała. Sprawa wyszła na jaw, a kobiecie grożą poważne konsekwencje.

trwa ładowanie posta...

Poderwała własnego ucznia. Kochali się w szkolnej klasie

Heather HareBryant High School w Arkansas uczyła FCS - przedmiotu, który ma przygotowywać uczniów do "prawdziwego życia". Na zajęciach odbywają się lekcje planowania finansów domowych czy organizowania wyjazdów dla całej rodziny. Kurs czerpie z różnych dziedzin wiedzy m.in. geografii, socjologii, polityki i kultury.

"Daily Star" donosi, że edukacja zrównoważonego życia rodzinnego w wykonaniu 33-letniej nauczycielki wyszła daleko poza standardy narzucane przez szkołę. Portal donosi, że kobieta uwiodła jednego ze swoich uczniów - wszystko zaczęło się przez internet, kiedy flirtowała z nim na Snapchacie i Instagramie. Później ich romans przeniósł się do świata rzeczywistego. Mieli uprawiać s*ks aż 30 razy również w miejscach publicznych. Wykorzystany licealista pozostaje anonimowy, natomiast nauczycielce grozi dożywocie.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 49
  • emoji ogień - liczba głosów: 10
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 179
  • emoji smutek - liczba głosów: 11
  • emoji złość - liczba głosów: 10
  • emoji kupka - liczba głosów: 29
jano,zgłoś
Jako uczeń pierwszej klasy liceum na wycieczce klasowej,toaleta byłem, gdy 35-letni nauczycielka uprawiał seks z nauczycielem.Myślałem, że oboje wyszli,więc wyszedłem, aby umyć ręce,nauczycielka wciąż była w środku, podciągając majtki w zakłopotaniu."Nic nie widziałeś"! prosila. Na pewno jak ja tez moze,mowilem. Dostałem małego klapsa, a potem przeprosił, chodź i pocałował mnie.popychając głowę w dół, pocałowałem jej piersi, a ona powiedziała "liż to teraz, potem możemy skończyć".Byłem szczęśliwy, i radoszciem to zrobiłem. Powtórzyliśmy to później kilka razy.
Odpowiedz
1Zgadzam się0Nie zgadzam się
Ja miakam 55letni naucziczel za ktorego dziewciny calo klasa moze calo szkola chialo ale zadko kogo udalo,ja dzienki bogu bylam jedna znich tak dobrze zadko mialam
Odpowiedz
1Zgadzam się0Nie zgadzam się
Szkoda,zgłoś
W liceum mieliśmy nauczycielkę języka obcego. Była niewiele starsza od nas. Ładna, miła. Wszystkim chłopakom się podobała.
Odpowiedz
6Zgadzam się0Nie zgadzam się
Zobacz komentarze: 57