Nauczycielka wykorzystała ucznia. Robili to w klasie
33-letnia Heather Hare była nauczycielką w szkole średniej w Little Rock w stanie Arkansas w USA. Kobieta uwiodła swego niepełnoletniego ucznia. Grożą jej za to poważne konsekwencje.
To nie pierwszy przypadek, kiedy osoba postawiona na wyższym stanowisku nadużywa władzy i autorytetu, aby wpłynąć na swoich podwładnych. Takie sytuacje dzieją się z różnych przyczyn: w grę wchodzą groźby, zniewagi słowne, ataki fizyczne, przemoc finansowa czy grooming, czyli wysublimowana manipulacja, która ma na celu zbudowanie emocjonalnej bliskości z dzieckiem (lub osobą dużo młodszą, niepełnoletnią itp.).
Sprawa nauczycielki z USA jest jedną z wielu. Pedagożka wykorzystała ucznia ze szkoły średniej, w której pracowała. Sprawa wyszła na jaw, a kobiecie grożą poważne konsekwencje.
Poderwała własnego ucznia. Kochali się w szkolnej klasie
Heather Hare w Bryant High School w Arkansas uczyła FCS - przedmiotu, który ma przygotowywać uczniów do "prawdziwego życia". Na zajęciach odbywają się lekcje planowania finansów domowych czy organizowania wyjazdów dla całej rodziny. Kurs czerpie z różnych dziedzin wiedzy m.in. geografii, socjologii, polityki i kultury.
"Daily Star" donosi, że edukacja zrównoważonego życia rodzinnego w wykonaniu 33-letniej nauczycielki wyszła daleko poza standardy narzucane przez szkołę. Portal donosi, że kobieta uwiodła jednego ze swoich uczniów - wszystko zaczęło się przez internet, kiedy flirtowała z nim na Snapchacie i Instagramie. Później ich romans przeniósł się do świata rzeczywistego. Mieli uprawiać s*ks aż 30 razy również w miejscach publicznych. Wykorzystany licealista pozostaje anonimowy, natomiast nauczycielce grozi dożywocie.
Popularne
- Polka zmarła na egzotycznej wyspie. Miała 27 lat i żywiła się wyłącznie owocami
- Wege burgery na celowniku UE. "Zakaz byłby krokiem wstecz"
- 48 Hours Challenge powodem zaginięć nastolatków? Komentarz policji
- Czarny żurek, czarne nuggetsy i krwawa pasta. Halloween w restauracjach
- Zrobił test ekskluzywnych zapałek z Zary za 50 zł. Czy warto wydać tyle pieniędzy?
- Andziaks kupiła chipsy za 500 zł. Popłakała się: "poczułam się oszukana"
- TOP 5 teledysków z 2025 r., które mogłyby być filmami. Nie jesteście gotowi na te produkcje
- Rosalía przyjechała do Polski. Gwiazda latino jadła pomidorówkę w barze mlecznym
- Kękę odgadł wszystkie powiaty w Polsce. Zajęło mu to mniej niż 20 minut