Szalony Reporter zwraca się z prośbą do Sylwestra Wardęgi

Szalony Reporter apeluje do Sylwestra Wardęgi. Sprawa jest poważna

Źródło zdjęć: © Instagram: szalony.reporter / Instagram: szalony.reporter
Weronika Paliczka,
25.03.2024 12:30

Internet zamarł po tym, jak Nitro opublikował film, o którym mówiło się od dłuższego czasu. Materiał miał pogrążyć Sylwestra Wardęgę, jednak on był kilka kroków przed twórcami. Teraz do Wardęgi zwraca się Szalony Reporter. Influencer ma nietypową prośbę.

Chociaż wydawało się, że echa Pandora Gate milkną, a polscy twórcy wynieśli naukę z ogromnego skandalu, okazuje się, że sprawa jest daleka od zamknięcia. W dalszym ciągu nie wiadomo co z ekstradycją Stuu, który przebywa obecnie w więzieniu w Wielkiej Brytanii. Wielu influencerów ma także żal do Sylwestra Wardęgi i Konopskiego, którzy rozpowszechnili informacje na temat działań polskich youtuberów. Do grona tych osób należą m.in. Marcin DubielBoxdel.

Wardęga jednak nie jest taki dobry?

W internecie od dłuższego czasu pojawiały się plotki na temat filmu, którego głównym bohaterem miał być Sylwester Wardęga. Influencer zdawał sobie sprawę, że taki materiał powstaje. Poszedł wręcz o krok dalej, zdobywając fragmenty filmu. Wcześniej sam zachęcał twórców do publikacji kompromitującego go nagrania.

Influencer napisał na X: "Od kilku tygodni przebywam w leśnym miejscu, gdzie uczę się spokoju ducha i dyscypliny. Od kilku miesięcy pewni twórcy szukają brudów na mnie i Konopa, by nagrać film, który jak wierzą, osłabi nas i pomoże ich koledze wrócić do sieci. Film zapowiadali jako huczny, ale publikacja jakoś się przedłuża. Doszło nawet do tego, że namawiano byłych pracowników Goats, by ci powiedzieli coś złego na mnie. Odwagi panowie, publikujcie. Jesteśmy gotowi".

trwa ładowanie posta...

Nitrozyniak nagrał film na Konopskiego, Wardęgę i Sukanek

Ostatecznie film został opublikowany. Jego autorem okazał się Sergiusz Górski "Nitrozyniak", który współpracował z Boxdelem i Marcinem Dubielem. Wardęga, przewidując to, co się wydarzy, podczas transmisji live pokazał zdjęcie ze spotkania, na którym widać Marcina Dubiela, Michała Barona "Boxdela", Sergiusza Górskiego oraz Williama, kolegę Nitro. Co ciekawe, wcześniej włodarz Fame MMA wypierał się kontaktów z Dubielem i Górskim.

Głos w sprawie zabrał Szalony Reporter. Influencer nawiązał do szerokich kontaktów Sylwestra Wardęgi i zwrócił się do niego na X: "Sylwek, jeśli masz u mnie w domu kamerę, albo hakujesz też mój telefon, to nie wrzucaj zdjęć jak s*am. Dziękuję". Komentujący wpis wyrażają głęboką nadzieję, że Wardęga nigdy nie opublikuje tego typu zdjęć, jednak pewności nie można mieć nigdy.

trwa ładowanie posta...

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Czarek Czaruje o walce z SZALONYM REPORTEREM, SEQUENTO, CLOUTMMA, ILUZJI i BIZNESIE

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0