Kto dołączy do GOATS?

Kto dołączy do GOATS? Wargęda proponuje trzy nazwiska

Źródło zdjęć: © Instagram
Konrad SiwikKonrad Siwik,08.03.2024 09:30

Sylwester Wardęga w związku z odejściem Boxdela z GOATS przygotował szybką ankietę. Druid zaproponował w niej trzy osoby, które mogą dołączyć do nowego składu projektu.

W ostatnich dniach na X odbyła się burzliwa dyskusja z udziałem jednego z bardziej kontrowersyjnych graczy internetowej sceny - Michała Barona "Boxdela". Podczas dyskusji Boxdel ujawnił szereg ekscytujących informacji, które poruszyły fanów internetowej społeczności.

Kto zastąpi Boxdela w GOATS?

Boxdel przede wszystkim wziął na tapet temat długo zapowiadanego dokumentu o FAME MMA. Jego zdaniem "ten pomysł może zostanie reaktywowany za jakiś czas". Baron ogłosił również swoje odejście z projektu GOATS, współtworzonego m.in. przez Sylwestra Wardęgę, Wojtka Golę, Piotra Skowyrskiego "Izaka" i Kapcra Błońskiego "Crushera". Na pytanie o możliwość powstania "She GOATS", Boxdel tylko westchnął: - No ja odszedłem z GOATS.

Decyzja ta wstrząsnęła fanami projektu, którzy zastanawiali się, jaka będzie przyszłość tej grupy i kto zastąpi Boxdela w GOATS? Sylwester Wardęga, po kilku dniach od ogłoszenia odejścia Barona, zaproponował trzy osoby, które mogą zająć jego miejsce w projekcie.

Wardęga zaproponował trzy znane osoby

Leśny Dziad, który najwyraźniej obecnie przebywa w Japonii, zorganizował krótką ankietę w relacji na kanale GOATS. Zapowiedział również, kiedy oficjalnie poznamy nowy skład ekipy.

- Na kanale GOATS nowy odcinek. To już chyba ostatni w tym składzie. A nowy skład poznamy w maju, tak myślę. Oglądajcie, elo

- powiedział Wardęga.

W załączonej ankiecie pojawiło się pytanie: Kto powinien dołączyć do GOATS? Natomiast wśród proponowanych osób znaleźli się:

  • Robert Pasut,
  • Amadeusz Ferrari
  • i Monika Kociołek.
trwa ładowanie posta...

Już od dawna Wardęga dawał sygnały, że chętnie widziałby Ferrariego w Goats. Amadeusz skupia się jednak na swoich projektach i do tej pory nie wykazywał większego zainteresowania stałą współpracą, poza gościnnymi występami.

Robert Pasut to postać budząca skrajne emocje, wokół której regularnie pojawiają się kontrowersje. Z pewnością wywołałby spore poruszenie w GOATS, tym bardziej po ostatnim wywiadzie, w którym nie gryzł się w język.

Monika Kociołek to ostatnia proponowana głośna influencerka, której działania często wzbudzają mieszane uczucia. Monia z pewnością byłaby nietuzinkowym członkiem GOATS.

Wardęga słynie z angażowania osób wywołujących skrajne emocje i cała trójka kandydatów idealnie wpisuje się w ten schemat. Pasut prawdopodobnie wzbudziłby największe kontrowersje, Kociołek wniosłaby do GOATS sporą dawkę ekscentryczności, a Ferrari to doświadczony twórca, który mógłby wiele wnieść do projektu.

Warto jednak zaznaczyć, że ich dołączenie do GOATS nie jest jeszcze przesądzone. Należy domniemywać, że w tej sprawie prowadzone są rozmowy i negocjacje.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 0
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0