Piotr Cieplucha o Stuu

Co dalej ze Stuu? Wiceminister sprawiedliwości odpowiada

Źródło zdjęć: © Salon24 / YouTube
Konrad SiwikKonrad Siwik,28.11.2023 13:00

Piotr Cieplucha przy okazji wywiadu na temat zatrzymania Kawiaqa wypowiedział się również o Stuu. Wiceminister sprawiedliwości zdradził, co dzieje się z upadłym youtuberem oraz podał, kiedy możemy spodziewać się rozstrzygnięcia w jego sprawie.

Od czasu zatrzymania Stuu przez brytyjskie władze jego sprawa nieco przycichła. Wiceminister sprawiedliwości Piotr Cieplucha wrócił do tematu podczas wywiadu dla serwisu Salon24.pl. Rozmowa dotyczyła głównie zatrzymania Kawiaqa, ale dziennikarz Sławomir Jastrzębowski poruszył również sprawę Pandora Gate.

Pomóż nam zmienić internet na lepsze. TUTAJ

Jak wiadomo, głównym zamieszanym w całą aferę jest Stuart B. "Stuu". Upadłemu youtuberowi zarzuca się dokonywanie czynów o charakterze ped*filskim i rozpijanie małoletnich. Dziennikarz zapytał Ciepluchę, gdzie obecnie przebywa Stuu oraz kiedy poznamy szczegóły na temat rozstrzygnięcia sprawy.

Wiceminister sprawiedliwości zdradza co dalej ze Stuu

- On faktycznie przebywa w tej chwili na terenie Wielkiej Brytanii. Z tego, co wiem, w grudniu będą dalsze rozstrzygnięcia w tej kwestii. Tutaj został złożony wniosek przez polskie służby o to, aby wydać podejrzanego w ręce polskich organów ścigania i polskiego wymiaru sprawiedliwości, gdzie mogłyby mu być już przedstawione konkretne zarzuty - wyjaśnił Cieplucha.

Wiceminister sprawiedliwości o Kawiaq: Tak się kończy zgrywanie kozaka

- Czekamy na rozstrzygnięcia ze strony brytyjskiego wymiaru sprawiedliwości. Podejrzewam, że będziemy w stanie być może w połowie grudnia więcej na ten temat powiedzieć - podkreślił wiceminister sprawiedliwości.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 1
  • emoji ogień - liczba głosów: 0
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 0
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 1
Ućććććć,zgłoś
Lepiej niech nie będzie przekazywany naszemu skorumpowanemu Wymiarowi przekazywany. Przykładów nie będę wymieniał.
Odpowiedz
1Zgadzam się0Nie zgadzam się