Oskar Szafarowicz bije rekordy na Twitterze

Oskar Szafarowicz rekordzistą mediów społecznościowych. Dane zadziwiają

Źródło zdjęć: © Twitter: @Szafarowicz2001, canva / Twitter: @Szafarowicz2001, canva
Weronika Paliczka,
21.08.2023 13:00

Oskar Szafarowicz jest jednym z najbardziej aktywnych działaczy PiS w mediach społecznościowych. Tysiące wpisów na X (Twitterze), prawie 200 nagrań na TikToku. Szczegółowe dane budzą zdumienie.

Oskar Szafarowicz jest jednym z najaktywniejszych członków Forum Młodych PiS. Nie ma dnia, w którym nie publikowałby treści w mediach społecznościowych. Najaktywniej udziela się na X (Twitterze).

Należy przypomnieć, że jego aktywność może być związana z potencjalnym startem w wyborach parlamentarnych. O nieoficjalnych planach politycznych działacza poinformował portal wiadomosci.wp.pl.

Tysiące wpisów miesięcznie - dla Oskara Szafarowicza to codzienność

Zgodnie z danymi Social Blade Oskar Szafarowicz jest bardzo aktywny na X (Twitterze). Z obliczeń strony wynika, że na koncie działacza pojawiło się ponad 1445 wpisów. Może wydawać się, że to mało. Mowa jednak o wpisach wstawionych w ciągu miesiąca. Przyjmując, że miesiąc trwa 30 bądź 31 dni, Oskar publikuje średnio 37 tweetów dziennie. Mowa zarówno o retweetach, jak i wpisach autorskich. Od czasu założenia konta w sierpniu 2022 r., Szafarowicz udostępnił niecałe 17 tys. wpisów.

X nie jest jedynym medium, w którym Oskar Szafarowicz jest wyjątkowo aktywny. Na TikToku pierwszy film na koncie działacza pojawił się 11 stycznia 2023 r. Od tego czasu Oskar opublikował 182 nagrania, co daje średnio niecałe 23 filmy miesięcznie.

Co ciekawe, wiele wpisów Oskara w mediach społecznościowych pojawia się w potencjalnym czasie pracy działacza młodzieżówki PiS. Szafarowicz jest zatrudniony na część etatu w PKO Banku Polskim. Z częstotliwości postowania pracownika banku wynikać może, że część treści udostępnia w czasie pracy. To również zaintrygowało użytkowników Wykopu, którzy rozważają zgłoszenie kwestii do przełożonych Oskara.

Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 31
  • emoji ogień - liczba głosów: 7
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 181
  • emoji smutek - liczba głosów: 25
  • emoji złość - liczba głosów: 150
  • emoji kupka - liczba głosów: 997
dramat,zgłoś
Zastanawiam się czy to botoks czy to natura go tak skrzywdziła
Odpowiedz
2Zgadzam się0Nie zgadzam się
Karol,zgłoś
Hm ty młody umiesz pływać z betonowym wiadrem przy nogach?
Odpowiedz
2Zgadzam się0Nie zgadzam się
doradca,zgłoś
Zróbcie go ministrem wojny to wagnerowcy ze strachu zamulą rajtuzy
Odpowiedz
9Zgadzam się0Nie zgadzam się
Zobacz komentarze: 361
Komentarze (361)
Powrót