Sohayo wypowiada się na temat prawdziwych mężczyzn

Sohayo promuje patriarchat? "To facet ma wszystko zapewnić"

Źródło zdjęć: © Instagram - alexandra.atum / Instagram
Natalia Witulska,
29.03.2024 12:45

Aleksandra Aleszewicz to polska youtuberka oraz influencerka. W czwartek 28 marca opublikowała post, w którym opisuje, czym są kobiety w życiu mężczyzn. Dodatkowo dała znać swoim obserwatorom, jak zachowuje się prawdziwy facet z krwi i kości.

Aleksandra Aleszewicz, znana w polskim internecie jako "Sohayo", to influencerka oraz youtuberka. Największą sławę zyskała wiele lat temu, gdy na platformie YouTube dodawała sarkastyczne oraz prześmiewcze vlogi, w których pokazywała swoje codzienne życie, studiowanie psychologii oraz przygody związane z szukaniem pracy. Przez kilka lat była w związku z twórcą internetowym Dominkiem Bosem.

Po rozstaniu z Dominikiem Sohayo zniknęła na jakiś czas z internetu. Gdy wróciła, zszokowała obserwatorów. Z aspirującej pani psycholog stała się królową manifestacji, która głosiła, że żyjemy w symulacji, a sposobem na problemy psychiczne jest wyjazd w ciepłe kraje. W czwartek 28 marca udostępniła post na Instagramie, w którym tłumaczy, czym w życiu mężczyzny jest kobieta.

Sohayo o kobietach i ich potrzebach

Aleksandra ukończyła studia psychologiczne, dlatego tak wielu internautów jest zszokowanych treściami, które udostępnia. W rolkach na Instagramie regularnie powtarza, że pieniądze, podróże oraz dieta mogą pomóc nam w zwalczeniu problemów psychicznych. Sohayo uważa, że aby dobrze zarabiać, wystarczy tylko o tym myśleć, a sukces przyjdzie do nas sam. W najnowszym poście na Instagramie odniosła się do spraw finansowych.

"KOBIETY! Powiedzmy sobie to raz na zawsze. Pieniądze to zamanifestowana energia życiowa mężczyzn. Wasza najpotężniejsza energia życiowa to energia seksualna. Dlatego nie ma nic złego w tym, żeby oczekiwać od waszego faceta prezentów, pieniędzy i wszelkiej obfitości. Wie tylko facet, jak wielkim boosterem jest idąca obok niego bogini, jak bardzo go to motywuje to zarabiania kasy i budowania świata. Bo faceci budują ten świat - i robią to dla nas i przez nas - bo my, kobiety jesteśmy wizjonerkami; manifestujemy facetom wizję, kształt, inspiracje" - napisała Ola w mediach społecznościowych.

DARIUSS ROSE: BYCIE INFLUENCEREM NIE JEST ŁATWE

"My jako kobiety nie musimy nic robić - wystarczy że istniejemy, bo samo to napędza cały świat. Zasługujecie na wszystko, bo bez was nie byłoby życia na tym świecie. Uważnie dobierajcie sobie faceta i uważajcie na debili karmiących się waszą boską energia, uważnie patrzcie za co wymieniacie waszą energię - nie rozkładajcie nóg przed byle debilem za cappuccino pod blokiem, bo on potem z tego ma +10000 do życia i zapieprzania, a wy macie wielkie nic" - czytamy dalej w poście Sohayo.

Prawdziwy facet według Sohayo

W swoim poście Ola nawiązała do tego, jak powinien zachowywać się prawdziwy mężczyzna. Według influencerki jego zadaniem jest sprawianie, że kobieta czuje się bezpiecznie. Sohayo nie wyobraża sobie, że będzie musiała dokładać się do czynszu we wspólnym mieszkaniu. To facet powinien być odpowiedzialny za finanse. Kobieta natomiast jest nagrodą, którą ten otrzymuje.

"Faceci nie mogą żyć bez was, a wy możecie żyć bez facetów - oto clue wszystkiego. Facet ma wam zapewniać wszystko, co potrzebne do życia, bezpieczeństwo i ochronę - każdy prawdziwy mężczyzna robi to sam z siebie, nie trzeba go o nic prosić. A wy jak kwiaty ozdabiacie jego życie i to wystarcza - żadne dokładanie połowy za czynsz. Wy już jesteście drugą połową. Amen" - napisała Ola na Instagramie.

trwa ładowanie posta...

Komentarze pod postem Oli są różne. Można znaleźć wiele, które zgadzają się z poglądami influencerki. Więcej jednak zwraca uwagę na fakt, że Sohyao przedstawia mężczyzn jak chodzące bankomaty, propaguje patriarchat oraz niezdrowe podejście do relacji.

Komentarze pod postem Sohayo.
Komentarze pod postem Sohayo. (Internauci , Instagram)
Co o tym myślisz?
  • emoji serduszko - liczba głosów: 1
  • emoji ogień - liczba głosów: 1
  • emoji uśmiech - liczba głosów: 3
  • emoji smutek - liczba głosów: 0
  • emoji złość - liczba głosów: 0
  • emoji kupka - liczba głosów: 0